Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.02.2021

Bir YouTube yayıncısı olan Dusk Golem’i bilenler mutlaka vardır. Dusk Golem, en sonunda kendini tutamadı ve Resident Evil Outrage’in hakkında konuştu. Söylediklerine göre Resident Evil Outrage, Resident Evil’ın yolda olan oyunu Village çıktıktan sonra, 1 yıl içerisinde biz oyuncuların huzurunda olacak. Dahası da, Resident Evil Outrage’in AAA bir yapım olacak geleceği belirtiliyor. En azından, Dusk Golem tarafından verilen bilgiler bu yönde.

Resident Evil Revelations 3, Resident Evil Outrage adında gelebilir

Resident Evil Outrage’i oynarken, Rebecca Chambers isimli karakteri kullanacağız. Rebecca Chambers’ın yanında 2 adet de geri dönen başka karakter olacak. 25 yıl kutlaması olarak çıkacak olan Resident Evil oyunu, bir süre boyunca Nintendo Switch platformuna özel olarak gelecek. Daha sonrasında ise, diğer platformlarda da kendisini göreceğiz. Bu haberimizin konusu olan Resident Evil Outrage’in, 4 yıldır geliştirme aşamasında olduğu da bilinenler arasında. Bakalım, bizleri nasıl bir oyun bekliyor?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.