Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.09.2020

Capcom, Resident Evil markasının 25. yılını çok hoş bir şekilde kutluyor. Bildiğiniz gibi zaten Resident Evil 8 yolda. Şimdi ise, serinin Netflix uyarlaması olan Resident Evil Infinite Darkness geliyor ve dahası da, Resident Evil Infinite Darkness için bir fragman yayımlandı. Öncelikle, hemen aşağıda sizlerle paylaştığımız videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Resident Evil Infinite Darkness için fragman çıktı

Verilen bilgilere göre Resident Evil Infinite Darkness bir Netflix uyarlaması dizi olacak. Dahası da, animasyon şeklinde gelecek. Yani, tanıdığımız karakterler insanlar tarafından benzetilmeyecek, direkt olarak seriden gördüğümüz halleri olacak. Öncelikle bizlere Jade ve Billie Wesker’ın hikayesi anlatılacak. Sonra da, T-Virus dünyayı ele geçirdiği zamanlardan, 16 yıl sonrasından bahsedilecek. Dizide daha çok Leon Scott Kennedy ile Claire Redfield etrafında dönecek. Kardeşi olduğu için Chris Redfield’i de göreceğimizi tahmin ediyoruz. Bakalım, nasıl bir dizi olacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.