Resident Evil: Code Veronica, PlayStation 4 için göründü

Resident Evil: Code Veronica, PlayStation 4 için göründü

Sonunda be arkadaş.

Orijinal olarak 3 Şubat 2000 senesinde PlayStation 2, PlayStation 3, Dreamcast, Xbox 360 ve Nintendo GameCube platformları için Capcom, Sega ve Nex Entertainment iş birliği ile piyasaya sürülen Resident Evil: Code Veronica, PlayStation 4 için göründü. USK Almanya sitesinde PlayStation 4 platformu için listelenen bu oyun, Capcom Entertainment Germany GmbH tarafından dağıtılıyor şeklinde görünüyor sistemde. Bu sistemden alınan görseli de zaten hemen aşağıdan görebileceksiniz. Kendi gözleriniz ile, bire bir kanıt görmek isterseniz de, bu linke tıklayabilirsiniz. Yalnız birkaç sayfa geriye gitmeniz gerekebilir. Listelemeye direkt link veremiyoruz çünkü.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Resident Evil: Code Veronica, PlayStation 4 için göründü

Oyun, her ne kadar Sony ekibinin şimdiki nesil konsolu için listelenmiş olsa da, ne Sony cephesinden, ne de Capcom cephesinden resmi bir duyuru gelmedi. Yani tüm bunları birer söylenti olarak kabul etmeliyiz. Fakat Resident Evil: Code Veronica, gerçekten şimdiki nesil konsollar için çıkışını gerçekleştirirse, serinin birçok klasik oyuncusu sevinecektir. İnternet tepkilerinden gördüğümüz kadarıyla, bu oyun bayağı bir bekleniyor çünkü. Peki, sizler bu oyunu bekliyor musunuz? Düşüncelerinizi, hemen aşağıdaki yorumlar kısmında bekliyor olacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Resident Evil: Code Veronica, serinin en eski oyunlarından olsa da, Capcom en son piyasaya Resident Evil 7 oyununu sürdü. Bizler de bu oyun hakkında bir inceleme yayımlamıştık ve, “Peki, bu oyun fiyatının karşılığını veriyor mu? Bu sorunun cevabı da sizin bu oyundan ne beklediğiniz. Eğer oyunu, haldır haldır hiç bir şeye bakmadan koşarak oynayacaksanız, 4 saatten kısa bir sürede bitirebiliyorsunuz. Hatta oyunda, bunla alakalı bir başarım/kupa bile var. Ancak normal bir şekilde oynamada oyunumuz, 10 saati rahatlıkla geçiyor. Bu 10 saat boyunca da, oyunun korku dozu hiçbir zaman bozulmuyor her zaman seviyeli ve doğru zamanlarda uygulanıyor. Böylelikle atmosferden ve gizemli hikayeden kopmuyoruz. Yani kısaca oyun fiyatının hakkını da veriyor.” demiştik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.