Resident Evil 7: Biohazard’dan gerilim dolu bir oynanış videosu geldi

Resident Evil 7: Biohazard’dan gerilim dolu bir oynanış videosu geldi

Atmosfer bile bizleri etkilemeye yetiyor.

Korku temalı aksiyon oyunlarının en büyük sorunu, yeterince korkunç olmamalarıdır. Resident Evil serisinin son oyunları da bu sıkıntıyı yaşamaya başlamıştı. Resident Evil 7: Biohazard’ın bizleri tatmin edeceğine inansak da; videolardan anladığımız kadarıyla, yeterince korkunç bir yapım göremeyeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Capcom tarafından Gamescom 2016 fuarında gösterilen yeni bir oynanış videosu, oyundan neler beklememiz gerektiğini hatırlattı. “Beginning Hour” adlı demo sürümünün aksine, yeni oynanış videosu gerçekten Resident Evil 7: Biohazard’ın bir parçasını ele alıyor. Bu video için, gerilim dolu ifadesi uygun olacaktır. Saf korku içeren hiçbir sahne olmamasıyla beraber, sesler de sadece tedirgin ediyor.

Siz sormadan söyleyelim, grafikler resimlerde veya tanıtım videosunda gördüğünüz gibi bulanık olmayacak. Kaplamalara da değinmek gerekirse, serinin eski oyunlarına göre çok daha detaylı ve net oldukları kesin. PlayStation VR’ı da destekleyecek olan Resident Evil 7: Biohazard; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için 2017’nin Ocak ayında çıkış yapacak. “Lantern” adındaki oynanış videosunu izlemeyi ve görsellere göz atmayı unutmayın.

Resident Evil 7

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (3)

Bir Cevap Yazın

 1. Uçan inek dedi ki:

  ” Bayağı korktuk biz. ”
  ” Atmosfer bile bizleri etkilemeye yetiyor. ”
  ” Resident Evil 7: Biohazard’dan gerilim dolu bir oynanış videosu geldi ”
  ” … yeterince korkunç bir yapım göremeyeceğiz. ”

 2. Yaşar Baturalp dedi ki:

  “Resident Evil serisinin son oyunları da bu sıkıntıyı yaşamaya başlamıştı.” cümlesi ve ondan bir önceki cümle her şeyi açıklıyor. Evet, korkunç ve gerilim dolu; fakat “yeterince” korkunç değil. Resident Evil serisini takip ediyorsanız, ne demek istediğimi anlamışsınızdır.