Resident Evil 2 Remake sansürlü ve sansürsüz halleri karşılaştırıldı

Resident Evil 2 Remake sansürlü ve sansürsüz halleri karşılaştırıldı

Resident Evil 2 Remake'in sansürlü sürümü sadece Japonya'da bulunacak.

Bildiğiniz üzere, Resident Evil 2 da tekrar elden geçiriliyor an itibari ile ve çok yakın bir tarihte de bizlere sunulmaya hazırlanıyor. İçerisinde bol bol zombi olan bir oyunda ne olur? Tabii ki bir sürü kan ve dehşet. Oyunlarda kan ve dehşeti seven oyuncu kitlesi de bulunuyor elbette fakat bazen birtakım sebeplerle oyunculara bu özellikler sunulmuyor. Resident Evil 2 Remake içerisinde de böyle bir sansür bulunuyor olacak. Fakat bu sansür, sadece Japonya bölgesinde geçerli olacak.

Resident Evil 2 Remake, sadece Japonya’da sansürlü olacak

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, bizlere Resident Evil 2 Remake’in sansürlü ve sansürsüz versiyonlarını kısaca karşılaştırıyor. Resident Evil 2 Remake’in sansürlü halinin sadece Japonya’da bulunacağını dile getirmiştik zaten. Yani, eğer Amerika veya Avrupa versiyonlarını oynayacaksanız, merak etmeniz gereken bir durum söz konusu değil. Zira, bu sürümlerde herhangi bir sansür bulunmayacak.

Haberimize konuk olan bu Resident Evil 2 Remake sansürlü ve sansürsüz hallerinin karşılaştırma videosu, YouTube kanalı olan MrCollectorsEdition tarafından yayımlandı. Belirtmemiz gereken bir diğer bilgi ise, Japonya’da uygulanan bu sansür hakkında. Japonya’da bulunan oyuncuları bekleyen bu Resident Evil 2 Remake sansür tamamen tercihe göre. Çünkü, Japonya’da Resident Evil 2 Remake’in hem sansürlü versiyonu, hem de sansürsüz versiyonu oyuncuların beğenisine çıkacak. Son olarak, Resident Evil 2 Remake’in 25 Ocak 2019 tarihinde kendisini sabırsızlıkla bekleyen oyunculara sunulacağını da belirtmemizde fayda var.


Resident Evil 2
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.