Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.09.2020

Remothered Broken Porcelain, bildiğiniz gibi gün içerisinde sizlerle ön incelemesini paylaştığımız, yolda olan bir korku oyunu. Oyunun neler sunduğunu ve neler hissettirdiğini yazımızda anlattık. Eğer henüz göz gezdirmediyseniz, buraya tıklayarak Remothered Broken Porcelain ön inceleme yazımıza göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Her ne kadar ön inceleme yazımızda Remothered Broken Porcelain çıkış tarihi olarak 20 Ekim 2020 demiş olsak da, bugün gelen bir haberle, oyunun çıkış tarihinin bir hafta erkene alındığını öğrendik.

Remothered Broken Porcelain çıkış tarihi 13 Ekim 2020 oldu

Eğer siz de oyunu 20 Ekim 2020 tarihinde bekliyorduysanız, Remothered Broken Porcelain’in yeni çıkış tarihinin 13 Ekim 2020 olduğunu belirtmek isteriz. Yani, normalde ertelemeler olur ve tarihler ileri alınırdı fakat bu sefer erkene alındı. Nadir rastlıyoruz böyle şeylere ama her türlü sevindiriyor. Umarız ki tekrardan 20 Ekim 2020 tarihine alınmaz ve olabildiğince erkenden oyunu tecrübe etme fırsatımız olur.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.