Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 30.12.2016

Kesinlikle bir Alan Wake 2 veya Quantum Break 2 değil.

Remedy-Two-Teams-New-Game-Partner

Alan Wake, Quantum Break, Death Rally, Max Payne gibi oyun serilerine imza atan Remedy Entertainment'ın şu sıralar yeni bir oyun üzerinde çalıştığı biliniyor. Geliştirici firma, yeni oyunları hakkında bazı bilgiler verdi.

Firmanın küçük bir bölümü, geliştirilmekte olan CrossFire 2 oyununa yardım etmekle meşgul. Fakat firmanın asıl uğraştığı bir oyun var ki, herkes bu oyunun duyurusunu bekliyor. Yeni bir Alan Wake veya Quantum Break oyunu olmadığı belirtilen oyun için, Polygon ekibi Remedy'den Mikael Kasurinen ile bir röportaj gerçekleştirdi. Yapılan röportajda yeni oyunun duyurusu gerçekleştirilene kadar Project 7 ismiyle anılacağı belirtiliyor. Kasurinen'e göre Project 7, içerisinde çevrimiçi eşli oyuncu öğeleri barındıracak. Ayrıca oyunun içerisinde Quantum Break ve Alan Wake serilerinden bazı tanıdığımız içeriklerin de olacağı belirtiliyor.

Röportajın devamında Mikael Kasurinen, “Yeni bir oyun projesine başladığımız zaman, düşündüğümüz ilk şey çoklu oyuncu modu olmuyor. Öncelikle konseptlere bakıyoruz ve bu oyunda benzersiz hangi elementler bulunabilir diye düşünüyoruz. Project 7, açık dünya yapısına sahip eşli oyuncu oyunu olacak.” dedi.

 

VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.