Remedy Entertainment, yeni oyununu E3 2018 sırasında tanıtacak

Remedy Entertainment, yeni oyununu E3 2018 sırasında tanıtacak

Yeni bir Quantum Break görebilir miyiz? Bambaşka bir oyun da geliyor olabilir.

Remedy Entertainment, daha önce görülmemiş oynanış deneyimleri sunan ve bunları anlatımı güçlü bir hikayeye yerleştiren deneyimli bir stüdyo. Alan Wake ve Quantum Break gibi isimlerin geliştiricisi, yeni oyununu E3 2018 sırasında gösterecek. Beklenmedik oyun mekanikleri ile öne çıkan stüdyo, önceki projeleri kadar kaliteli bir ürün ortaya koyduğu takdirde oyuncuları her türlü etkileyecektir. Yaklaşık olarak bir yıldır ortada olan gizemli proje, yeni bir Alan Wake oyunu olabilir mi?

Remedy Entertainment E3 2018

Geliştiricilerin “Project 7” veya kısaca “P7” olarak adlandırdığı oyun, 2018 yılının en büyük oyun etkinliği sırasında karşımıza çıkacak. PCGamesN tarafından paylaşılan bir habere göre, stüdyo Microsoft ile olan yayımcılık anlaşmasını sonlandırdı. Project 7 ile birlikte, 505 Games Remedy’nin yayımcısı olarak E3 2018 sırasında oyunun tanıtımını gerçekleştirecek. Yani sadece Project 7’yi bekliyorsanız, Microsoft konferansını takip etmek size bir şey kazandırmayacaktır.

Remedy Entertainment, E3 2018 sırasında yeni oyunuyla beklentileri karşılayabilecek mi?

Oyun ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmasa da, 2019 yılında çıkış yapması bekleniyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için oyunculara sunulacağı tahmin edilen oyunun beklentileri karşılaması oldukça zor olacak. Max Payne oyunlarını inceleyip daha sonra beklenmedik bir şekilde çıkan Quantum Break’e göz attığınızda, Remedy’nin dinamikliğinin farkına varabiliyorsunuz. Stüdyo, diğer oyunları ile aynı eşsizlik derecesinde bir yapımı ortaya koymadığı takdirde oyuncular memnun olmayacaktır.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın