Remedy Entertainment, geliştirdiği oyunları erkenden duyurmayacak

Remedy Entertainment, geliştirdiği oyunları erkenden duyurmayacak

Yaşanan yeni gelişmelerden yakında haberdar olacağız.

Geliştirilmesine yeni başlanmış veya çıkışına daha yıllar bulunan oyunların duyurulması, oyuncuları boşuna heyecanlandırıyor ve genellikle de hayal kırıklığına uğratıyor. Quantum Break’in geliştiricisi Remedy Entertainment durumu anlamış olacak ki, şirketin geliştirdiği yeni oyunlar hakkındaki açıklamalarda bu konuya değinildi. Şirketin iletişim bölümünün başı Thomas Puha, üzerinde çalıştıkları iki yeni oyunun gidişatı hakkında paylaşımlar yaptı.

Remedy Entertainment

Kişisel Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Thomas Puha, şirketin geliştirmekte olduğu oyunlar hakkında konuştu. Remedy Entertainment’ın iki farklı oyun üzerinde çalışmakta olduğunu biliyorduk, ancak elimizde oyunlar hakkında neredeyse hiçbir bilgi yoktu. Thomas Puha’nın açıklamalarına göre, yıl sonunda bu oyunlarla ilgili daha fazla bilgi edinme imkanımız olacak. Geç olsun güç olmasın diyelim, 2016’nın sonunda bir hayli heyecanlanacağız anlaşılan.

Neden oyunlar hakkında yeni bilgiler paylaşmadıklarını iseÇıkış tarihleri yaklaşana kadar, her iki oyundan da yeni bilgiler paylaşmayacağız. Ne üzerinde çalıştığımızı bilmek istiyorsunuz ancak sessizlik her zaman iyidir, bu tam bir ikilem.” ifadesiyle açıklıyor Remedy Entertainment iletişim bölümünün başı. Anlaşılan Remedy Entertainment oyun piyasasında yaşananlardan gerekli dersleri almış ve işler kesinleşmeden duyuru yapmamaya karar vermiş.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın