Remedy Entertainment ekibinin yeni oyunu muhtemelen Destiny benzeri bir şey olacak

Remedy Entertainment ekibinin yeni oyunu muhtemelen Destiny benzeri bir şey olacak

Ekibin iş ilanlarında Destiny, PlayerUnknown's Battlegrounds ve Battle Royale göndermeleri de var.

Quantum Break, Alan Wake ve Max Payne 2 oyunları ile tanıdığımız Remedy Entertainment şu an yeni bir oyun geliştiriyor ve bu oyunun adı P7 olarak geçiyor. TPS açısına sahip, sinematik bir aksiyon olmaya hazırlanan P7 projesi, tamamen Remedy Entertainment tarafından hazırlanmış bir evrenin içerisinde, bol aksiyon ve macera ile geçiyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak olan bu oyun, Remedy Entertainment ve 505 Games iş birliğinde geliştiriyor. İşte bu oyun hakkında bildiğimiz tüm bilgiler bu kadarı ile sınırlı. Fakat bugün, bu oyun hakkında yeni bilgiler öğrenmiş olabiliriz. Yeni bilgilere göre bu oyun, Destiny benzeri bir yapıt olacak.

Remedy Entertainment ekibinin yeni oyunu muhtemelen Destiny benzeri bir şey olacak

Geliştirici ekipten gelen yeni iş ilanlarına göre, P7 projesi çok uzun zamanlar oyuncuları oyalayacak bir oynanışa ve zengin içeriğe sahip olacak. Ayrıca ekip, Destiny ve PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunlarına da gönderme yapıyor bu iş ilanlarında. Çünkü ilanlarda, “Yeni Battle Royale oyununu tasarladınız mı? Xûr karakterini ilk bulan siz mi oluyorsunuz?” diyor. Buradaki Xûr tabii ki bir Destiny göndermesi. Battle Royale ise muhtemelen PlayerUnknown’s Battlegrounds.

İş ilanlarının devamına göre, P7 projesinde çalışacak olan kişiler, birbirinden güzel oyun içi ödüller hazırlamalı ve bu ödüller, oyuncuyu oyun dünyasını keşfettirmeli. Ayrıca ekip, oyuncuları sürekli oyunda tutmanın yeni yollarını aradığını da belirtiyor. Bu da zaten muhtemelen oyunun Game as a Service modelini taşıyacağını rahatlıkla ifade ediyor. Son olarak da bu projenin sistematik bir açık dünyaya sahip olacağı belirtiliyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın