Red Dead Redemption Remastered ne zaman çıkacak?

Red Dead Redemption Remastered ne zaman çıkacak?

Söylentilere göre Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 ile birlikte Red Dead Redemption Remastered oyununu da piyasaya sürebilir.

Rockstar Games şu sıralar Red Dead Redemption 2 isimli video oyunu üzerinde çalışıyor. Adından da tahmin edebileceğiniz gibi, piyasada bir de Red Dead Redemption bulunuyor. Bu oyun, orijinal olarak Xbox 360 ve PlayStation 3 platformlarına çıkmıştı. Birkaç ay önce ortaya çıkan yeni söylentilere göre ise Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 ile birlikte bir de Red Dead Redemption Remastered oyununu yapacak. Söylentilere göre bu oyun, Red Dead Redemption 2 ile birlikte çıkacak. Yani bu oyunu da 2018 senesinin ikinci çeyreği içerisinde görebileceğiz.

Tabii tüm bu dediklerimizin sadece birer söylenti olduğunu unutmamak gerekiyor. Eğer Rockstar Games ekibi bir Red Dead Redemption Remastered duyurusu yapmazsa, pek de şaşırmayın yani. Fakat günümüzde Remastered oyunların ne kadar popüler olduğunu göz önünde bulundurursak, Rockstar Games ekibi de bu pastadan bir pay almak isteyebilir. Ayrıca böyle bir oyunu Xbox One ile PlayStation 4 platformlarına çıkartmak, mantıklı olacaktır. Çünkü birçok oyuncu, bu oyunu orijinal konsollarda oynamadı ve şimdi herkes Red Dead Redemption 2 oyununu bekliyor. Fakat ana oyun olmadan, ikinci oyundan ne anlayacağız ki?

Red Dead Redemption Remastered ne zaman çıkacak?

Red Dead Redemption eşsiz bir sinema deneyimini, şiddetli değişim ve isyan döneminde Amerika’nın batı yakasındaki uçsuz bucaksız topraklarda geçen derin ve büyüleyici bir oyun ortamıyla birleştiriyor. Oyun, açık dünya, macera ve savaş ortamıyla orijinal müziklerin güçlü birleşimini sunuyor. Oyunda eski bir suçlu olan ve bu karanlık ve destansı öykünün özünü oluşturan dehşet verici bir ültimatomla karşı karşıya kalan John Marston’u canlandırıyorsunuz. Bu acımasız dünyada idamlar, tren soygunları, tuzaklar ve vahşi hayvan saldırılarıyla yüz yüze geliyorsunuz.

İnanılmaz bir gerilim ve heyecan içeren aksiyon sahnelerinde zamanı yavaşlatmak ve çeşitli noktaları hedef almak için Dead Eye kullanın, evcilleştirdiğiniz atlara binin ve yaptıklarınızı hatırlayarak tepki veren zeki ve gerçekçi bir dünyada daha fazlasıyla karşılaşmaya hazır olun. Uçsuz bucaksız bir dünyada dolaşın ve güneşin kavurup, fırtınaların hırpaladığı muazzam topraklarla ve sınır kasabalarıyla dolu 20. yüzyıl başlarındaki Amerika’nın çarpıcı dünyasını yeniden keşfedin. Tabancalar, çifteler, tüfekler ve daha nicelerinin bulunduğu geniş silah seçenekleriyle destansı çatışmalarda yer alın. Can yakıcı parmak arasına bıçak vurma oyunu gibi yan görevler ve mini oyunlara katılın.”

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın