Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 18.12.2016

Grand Theft Auto 5'ten sonra Red Dead Redemption 2'de de oynanabilir 3 farklı ana karakter olabilir.

leak

Grand Theft Auto 5'ten sonra 2017 yılını domine etmesi düşünülen Red Dead Redemption 2 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Görünüşe bakılırsa Rockstar Games, GTA 5 ile yakaladığı başarıyı yeni Red Dead oyunu ile devam ettirmek istiyor. Bu noktada, satın alınan Red Dead Online alan adının ardından Red Dead Redemption 2'de de oynanabilir 3 farklı ana karakter yer alabilir.

4Chan forumlarında başlık açan bir kullanıcı, Red  Dead Redemption 2'de oynanabilir 3 farklı ana karakterin olduğunu söyledi. Gerek GTA serisi gerek Rockstar Games'in diğer oyunları konusunda birçok başarılı sızdırma olayının sahibi olan bu kullanıcı, geçtiğimiz günlerde Red Dead Online için de yanılmamayı başarmıştı. Rockstar'a yakınlığı ile bilinen ve doğrudan içeriden bilgi aldığı düşünülen bu kullanıcının dediklerine göre, oyunda oynayacağımız 3 ana karakter John Marston'ın çetesindeki üyelerden oluşacak fakat John Marston oynanabilir karakter olmayacak. Son olarak Red Dead Online'ın da aynı GTA 5 - GTA Online olayında olduğu gibi Red Dead Redemption 2'den biraz daha geç yayımlanması bekleniyor. Marston'a göre bu durum, oyuncuların hikaye modunu atlayıp çoklu oyunculu moda atlamasını önlemek için yapılıyor.

Red Dead Redemption 2, 2017 yılının sonbahar aylarında PS4 ve Xbox One için yayımlanacak. Tam olarak kesin bir çıkış tarihi bilinmemekle birlikte, oyunun PC platformu üzerinde ki akıbeti de kesinleşmiş değil. Oyun hakkında ki bazı detaylara bu haberimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.