Red Dead Redemption 2 için yepyeni görseller yayımlandı

Red Dead Redemption 2 için yepyeni görseller yayımlandı

Görseller oldukça güzel görünüyor.

Geçtiğimiz gün PlayStation 4 üzerinden verilen yepyeni bir tanıtım videosuna kavuşan Red Dead Redemption 2 için şimdi de yepyeni görseller yayımlandı. Tabii bu görsellere yepyeni demek ne kadar doğru olur, bilemiyoruz. Çünkü bahsettiğimiz bu görsellerin kaynağı zaten yayımlanan yeni video. Yine de videodaki önemli anları bu şekilde görselleştirmek oldukça güzel bir düşünce. Eğer bu görselleri merak ediyorsanız, sizler de hemen aşağıdaki galerimizi kullanabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Red Dead Redemption 2 için yepyeni görseller yayımlandı

Red Dead Redemption 2 hakkında daha önce de, “Geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemption 2 için yeni bir tanıtım videosu yayımlandı. Yayımlanan bu videoda oyun içinden direkt alınan sinematik videolar ve oynanış görüntüleri bulunuyordu. Durum böyle olunca, oyuncular da merak etmeye başladı, bu video hangi konsoldan yayımlanıyordu? Ortada birçok farklı seçeneğimiz var: Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro. Oyuncuların merak ettiği cevap ise Twitter üzerinden, resmi PlayStation hesabından verildi. Yapılan açıklamalara göre yeni Red Dead Redemption 2 videosu standart PlayStation 4 üzerinden çekildi ve yayımlandı.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.