Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.10.2018

Red Dead Redemption 2 dünyasının gerçekten çok büyük olduğu zaten su götürmez bir gerçek. Bunu, oyun ile ilgili çıkan her bilgi ile zaten öğrenmiştik. Bir de oyun karşımıza çıkınca tam olarak onaylamış olduk. Zamanınızın büyük bir çoğunluğu görevler arasında seyahat etmekle ve Red Dead Redemption 2 dünyasında kaybolmakla geçiyor diyebiliriz. Bir yan göreve işaret koydunuz diyelim ve oraya ulaştınız. Fakat, yan görev bir anda kayboldu. Bu yazımızda, Red Dead Redemption 2 yan görevleri neden yok olup duruyor sorusuna yanıt getireceğiz.

Red Dead Redemption 2 yan görevleri yok olma sebeplerini mi merak ediyordunuz?

Red Dead Redemption 2 dünyasının kapsamlı olduğunu defalarca dile getirmişizdir. Siz oraya varana kadar çok şey değişiyor olabilir. Red Dead Redemption 2 yan görevlerinin kaybolmasının en büyük sebebi olarak saatleri gösterebiliriz. Bazı görevler sadece gece, bazıları ise sadece sabah alınabiliyor. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsanız, sabahsa eğer geceye kadar, geceyse sabaha kadar zaman geçirin ve tekrar o noktaya gelin. Eğer görevi verecek olan kişi oradaysa, sorun yok demektir.

Bir başka büyük Red Dead Redemption 2 yan görevlerinin yok olma sebebi de, suç işlerken yakalanmanız olabilir. Eğer o görev yerine varana kadar suç işlerken yakalanırsanız, görevi alamıyorsunuz ne yazık ki. Tekrar açmak için ise aranıyor seviyenizi düşürmeniz gerekiyor. Kırmızı alandan çıkıp biraz takılın ve suç işlemeyin, her şey yoluna girecektir. Eğer görev veren kişi düşman bölgesindeyse, kanunlara aykırı bir şeyler yapmadan görevleri almak zor olacaktır. Akıllıca hareket ettiğiniz sürece hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.