Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.11.2018

Red Dead Redemption 2’nun devasa dünyasını keşfe çıktığınızda yapmanızı tavsiye ettiğimiz şeylerden biri ile karşınızdayız. Bu rehber yazımızda, “Red Dead Redemption 2 Whisky Tree nerede bulunur?” sorusuna yanıt getiriyoruz. Bu Whisky Tree’nin neden önemli olduğunu henüz bilmiyorsanız, bir altın külçesini barındırmakta olduğunu söyleyebiliriz. Satıp zengin olabileceğiniz bir eşya kendisi ve bunu da inanılmaz basit bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Red Dead Redemption 2 Whisky Tree

Red Dead Redemption 2 Whisky Tree nerede bulunur?

Öncelikle, yukarıdaki haritamıza göz gezdirin. Eğer tam olarak nerede olduğunu tarif etmemizi isterseniz, hemen anlatalım. Red Dead Redemption 2 oyuncularına büyük bir artı sağlayan Whisky Tree’ye gitmek için Flatneck Station’a gelin ve buradan Doğu yönüne doğru ilerleyin. Yazımızdaki görsel bu konuda fazlasıyla yardımcı olacaktır bu konuda sizlere. Whisky Tree, kendi başına öylece durduğu için kolayca fark edebilirsiniz. Ağaca yaklaştığınızda Eagle Eye özelliğinizi kullanın. Eagle Eye özelliğiniz, bir tane şişenin parladığını gösterecek size. Bu şişeyi vurarak parçalayın ve altın külçesi artık sizindir!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.