Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.10.2018

Red Dead Redemption 2 oynarken birçok şey yapabiliyorsunuz. Bunların neredeyse haddi, hesabı yok. Yapabileceklerinizden bir tanesi de Red Dead Redemption 2 oynarken avlanmak. Hatta, efsanevi hayvanları avlamak. Eğer siz de avcılığa sardıysanız ve efsanevi hayvanların peşine düştüyseniz, aklınızda Trapper’ın nerede olduğu ile ilgili sorular geçiyor olabilir. Sonuçta, Trapper’a efsanevi hayvanlardan elde ettiğiniz postları satarak eşsiz avcı kıyafetleri elde edebiliyorsunuz. Bu yazımızda, Red Dead Redemption 2 Trapper nerede sorusuna yanıt getiriyoruz.

Red Dead Redemption 2 Trapper nerede?

Başlığımızda da görebildiğiniz, “Red Dead Redemption 2 Trapper nerede?” sorusuna yanıt getirme zamanı. Trapper’ı Saint Denis’te bulabilirsiniz. Saint Denis, Red Dead Redemption 2 içerisinde büyük bir şehir. Trapper’ı bulmanın en kolay yolu, haritanızı çıkarıp index kısmından Trapper için ayarlamanız olacaktır. Ardından yer işaretinizi Trapper’ın üzerine koyabilir ve yola koyulabilirsiniz. Trapper’a ulaştığınızda ise özel kıyafetleri açabileceğiniz hayvan postlarını satmaya başlayabilirsiniz.

Elbette Red Dead Redemption 2 içerisindeki özel ve eşsiz avcı kostümlerini açmak için Trapper’a efsanevi hayvan postlarını satmak yetmiyor. Kostümleri sattıkça, bu kostümler açılıyor tabii ki. Fakat, bir de gerekli malzemelerle bu kostümleri satın almanız gerekiyor. Açıkçası, bu efsanevi hayvan postlarını başka yerde satmak istemezsiniz çünkü sattığınız taktirde resmen çöpe atmış gibi olursunuz postunuzu. Eğer hikayenin başlarındaysanız henüz, efsanevi hayvan avına çıkma işini ertelemenizi tavsiye edebiliriz. Şimdilik kalsın, ilerleyen aşamalarda doya doya avlarsınız zaten.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.