Menü
https://leadergamer.com.tr/battlefield-1-playstore/
Red Dead Redemption 2 20 Ekim 2016 16:57

Red Dead Redemption 2 tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz

Rockstar Games, yayımlanacak olan video ile herkesi etkilemek istiyor.


Geçtiğimiz günlerde duyurularak hem serinin severlerini mutlu eden, hem de oyun dünyasını sallayan Red Dead Redemption 2 için tanıtım videosu bugün yayımlanacaktı. Rockstar Games bu videonun 20 Ekim 2016 tarihinde, saat 18:00’da yayımlanacağını belirtti ve tüm oyuncular da bu videoyu beklemeye başladı. Eğer bu videoyu nerede bekleyeceğinizi bilmiyorsanız, şu an tam yerine geldiniz çünkü Rockstar Games tarafından video yayımlandığı an, bu haberimize ekleyeceğiz ve sizler de anında videoyu izleyebileceksiniz.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2, çıkışını 2017 senesinin sonbahar aylarında PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştirecek ve PC platformunu ne yazık ki pas geçecek. PC oyuncuları bu konuda şimdiden bir imza çalışması başlatmış olsa da, serinin diğer oyunlarına bakınca, bu oyunun da PC platformuna gelmeyecek olması gayet doğal görünüyor. Ayrıca bu oyunun 20 milyon civarı satması, Grand Theft Auto V kadar da büyük olmaması bekleniyor bazı ünlü analistler tarafından. Fakat tüm bu analizlerin gerçek cevabı, oyun piyasaya çıktığında veya Rockstar Games cephesinden resmi duyurular geldikçe ortaya çıkacak.

Red Dead Redemption 2 ile birlikte Grand Theft Auto V oyunu üzerinde gördüğümüz bir sistem de seriye eklenebilir. Bu da tabii ki Red Dead Online. Rockstar Games’i de bünyesinde bulunduran yayıncı firma, geçtiğimiz günlerde Red Dead Online isim haklarını satın alarak, yeni Red Dead oyununda bir Grand Theft Auto Online sinyali vermişti. Ardından, oyunun resmi duyurusunda da, “Benzersiz bir çok oyunculu mod deneyimi.” ibaresini görünce, karşımıza çıkacak olan şeyi az çok tahmin edebiliyoruz.

Kaan GEZER Editör