Red Dead Redemption 2, büyük tanıtım posterleri ile çıkışa hazırlanıyor

Red Dead Redemption 2, büyük tanıtım posterleri ile çıkışa hazırlanıyor

Posterlerde oyunun çıkış tarihi de yer alıyor, yani bir erteleme daha görmeyeceğiz gibi.

Red Dead Redemption 2, büyük ertelemeler almış ve her ne yaparsa yapsın bunlar sebebiyle oyuncuları hayal kırıklığına uğratmıştı. Rockstar, bu sefer belirlediği tarihten emin olacak ki oyunun çıkış tarihini de içeren büyük posterleri asmaya başlamış. Oyunun arkasındaki ekip, henüz tam bir oynanış videosu görmemiş bile olsak pazarlama sürecini yavaş yavaş başlatıyor gibi görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Red Dead Redemption 2’nin çıkış tarihini de içeren büyük posterler asıldı.

Farklı tanıtım görselleri ve videoların ardından her şeye çok yakın olduğumuzu, bir oynanış videosu göreceğimizi düşünmüştük. Hatta Rockstar Games, geçtiğimiz dönemde basına oynanış videoları dağıtılacağını belirtmişti. Bütün bunlar geçmişte kalmış ve unutulmuş gibi görünüyor çünkü hiçbir zaman böyle bir şey gerçekleşmedi. Bir oynanış videosundan umudumuzu kesmiş olsak da, oyunun tanıtım posterlerinin asılmaya başlandığı haberi çıkışa dair umutlarımızı yeşertmeyi başardı. Red Dead Redemption 2 çıkış tarihini de içeren tanıtım görsellerini hemen aşağıdan incelemeniz mümkün.

Twitter ve Instagram üzerinden paylaşılan görseller, oyunun dev tanıtım posterlerinin farklı konumlarda asıldığını gösteriyor. Erteleme haberleri ile bizleri hayal kırıklığına uğratan Rockstar Games’in bu seferki çıkış tarihinden oldukça emin olduğunu buradan görebiliyoruz. Tanıtım posterlerinin her birinin üzerinde 26 Ekim 2018 tarihi, yani oyunun çıkış tarihi yer alıyor. Red Dead Redemption 2, bu tarihte PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında çıkışını gerçekleştirecek olsa da, Sony ile farklı bir anlaşma yapıldığını biliyoruz.

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’yi bir kere daha erteler mi?

Her ne kadar tanıtım posterleri çıkış tarihi ile birlikte asılmış olsa da ortada büyük bir boşluk bulunduğunu söylemeliyiz. Red Dead Redemption 2, şimdiye kadar 3 farklı hikaye videosu ile oyuncuların karşısına çıktı. Bu tanıtım videolarının hiçbirinde ise oyunun nasıl oynandığına dair herhangi bir ipucu bulamadığımızı belirtmemiz gerekiyor. Yani mekaniklerini ve nasıl oynandığını bilmediğimiz bir oyunun çıkış tarihinden yalnızca 2 ay uzaktayız.

Bazı basın unsurları küçük oynanış görüntüleri almış ve bunlardan ön incelemeler oluşturmuş olsa da oyunculara herhangi bir şey sunulmadı. Red Dead Redemption 2’nin şimdiye kadar 3 kere ertelendiğinin de altının çizilmesi gerekiyor. Çıkış tarihine bu kadar yaklaşılmışken herhangi bir oyun içi görüntünün Rockstar Games tarafından paylaşılmamış olması şaşırtıcı. Önümüzdeki günlerde neler olacağını bekleyip göreceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2 PC inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.