Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.07.2018

Sabırla beklemekte olduğumuz yapımlardan biri olarak gösterebileceğimiz bir oyun haberimize konuk oluyor. Red Dead Redemption 2 resmi rehber, ön sipariş ile birlikte satın alınabilir durumda. Eğer bu oyuna çoktan ön sipariş ile birlikte sahip olduysanız ve hala harcayacak paranız varsa, oyun için çıkarılan 2 adet farklı rehberden birini de satın almak isteyebilirsiniz. Ayrıca evet, gerçekten rehberin de 2 farklı sürümü mevcut.

Red Dead Redemption 2 resmi rehber, satın alınabilir durumda

Red Dead Redemption 2 resmi rehber, 2 farklı sürüm ile karşımıza çıkıyor

Red Dead Redemption 2 resmi rehber, biz oyuncuların karşısına 2 farklı sürüm ile çıkıyor. Bu sürümlerden ilki Standard Edition adı altında çıkarken, diğeri ise Collector’s Edition olarak çıkıyor. Collector’s Edition sürümünün kağıdı daha iyi ve bir de ek olarak karakter sanat galerisi mevcut. Rehberin Standart Edition sürümünün fiyatı Rockstar Warehouse üzerinde 16 sterline, Collector’s Edition sürümü ise 26 sterline satılmakta. Artık, değer mi, değmez mi tamamen size kalmış.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.