Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.11.2018

Uzun bir süredir merakla beklenen Red Dead Redemption 2 en sonunda oyuncularla buluştu ve biz de oyun hakkında sizlerle rehber yazılar paylaşmaya başladık bildiğiniz üzere. Bu başlık altında da, sizlerle paylaşmış olduğumuz bütün Red Dead Redemption 2 rehber yazılarını bir araya getireceğiz. Yani, paylaştığımız bütün Red Dead Redemption 2 rehberi, ipuçları, hileleri ve daha fazlası ile ilgili yazılarımızı burada bulabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 en iyi ve en özel silahlar rehberi

Oyunda biraz ilerlediniz ve kendinize iyi bir silah mı bakınıyorsunuz? İşte o zaman bu rehber yazımız tam olarak sizlere göre demektir. Buraya tıklayarak ulaşacağınız rehberimiz, sizlere en özel ve en iyi Red Dead Redemption 2 silahlarını gösterecektir.

Red Dead Redemption 2 Gunslinger rehberi

Red Dead Redemption 2 içerisinde oyunculara sunulan görevler dizisi olan Gunslinger ile ilgili her şeyi öğrenebileceğiniz rehberimiz de sizleri bekliyor. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Red Dead Redemption 2 Gunslinger rehberimiz, sizlere merak ettiğiniz her konuda yardımcı olacaktır.

Red Dead Redemption 2 Whiskey Tree rehberi

Boş boş haritayı keşfetmektense birkaç kuruş kazanayım mı diyorsunuz? Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz rehber yazımızda, sizlere bu birkaç kuruşu kazandıracak olan Whiskey Tree ile ilgili her şeyi anlattık.

Red Dead Redemption 2 sınırsız Gold Bar hilesi rehberi

Paraya mı sıkıştınız? Öyleyse Rockstar Games hatayı düzeltmeden önce bu rehber yazımızdaki adımlar sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz rehber yazımızda Red Dead Redemption 2 sınırsız Gold Bar hilesini bulabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 kayıp eşyaları bulma rehberi

Red Dead Redemption 2 oynarken sık sık kaybedilen eşyalar bulunuyor. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Red Dead Redemption 2 rehber yazımızda, oyunu oynarken sık sık kaybolmakta olan eşyaları nasıl rahatça bulabileceğiniz konusunda bilgiler verdik.

Red Dead Redemption 2 hızlı seyahat özelliği rehberi

Red Dead Redemption 2, tartışmasız bir şekilde gerçekten büyük bir dünyaya sahip. Bir yerden sonra, oyunu keşfederken sıkılmanız fazlasıyla mümkün. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz rehber yazımızda da, sizlerle Red Dead Redemption 2 hızlı seyahat özelliğini paylaştık.

Red Dead Redemption 2 yan görevler neden yok olup duruyor?

Oyunu oynarken sık sık yan görevlerin bir anda yok olduğuna mı şahitlik ediyorsunuz? Öyleyse buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Red Dead Redemption 2 rehber yazımız, sizleri kaybolan görevler konusunda fazlasıyla bilgilendirecektir.

Red Ded Redemption 2 kamp yardımı rehberi

Red Dead Redemption 2 içerisindeki dünyanın fazlasıyla canlı olduğunu kabul ediyoruz zaten. Çetenizdeki arkadaşlarınız da, gerçekçi bir şekilde canlı hissettiriyor. Çete arkadaşlarınızın sizden birtakım beklentileri bulunuyor. Bu beklentileri nasıl karşılayacağınız ile ilgili bilgileri de, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Red Dead Redemption 2 rehber yazımızda sizlerle paylaştık.

Red Dead Redemption 2 Trapper rehberi

Oyun içerisindeki Trapper ve Trapper’ın sizlere sunduğu özelliklerden haberdar oldunuz ve nerede bulacağınızı mı merak ediyorsunuz? Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz rehber yazımızda, Trapper ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi paylaştık.

Red Dead Redemption 2 Başarımlar ve Kupalar rehberi

Red Dead Redemption 2 oynarken hangi başarımları ve kupaları kazanabileceğinizi ve bunları nasıl başarabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Öyleyse buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz rehberimiz sizleri bu konuda aydınlatacaktır.

Red Dead Redemption 2 hile rehberi

Oyunu normal bir şekilde oynamaktan yoruldunuz ve biraz renk mi katmak istiyorsunuz? Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz rehber yazımız, sizlere Red Dead Redemption 2 hile konusunda gerekli ve detaylı bilgileri verecektir.

Red Dead Redemption 2 8 ipucu rehberi

Red Dead Redemption 2’ya yeni başladınız ve ipuçları mı istiyorsunuz? Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Red Dead Redemption 2 yazımızda, sizlere oyunu oynarken aklınızda bulundurmanız gerektiğini düşündüğümüz 8 adet ipucu verdik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.