avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.10.2018

Bildiğiniz üzere, sizlerle Red Dead Redemption 2 PC sürümü ile ilgili bir haber paylaşmıştık. Haberimizde, MediMarkt tarafından Red Dead Redemption 2 PC sürümü için bir mağaza sayfası açılmış olduğunu dile getirmiştik fakat bu durum ile ilgili birkaç da tahmin yürütmüştük. Red Dead Redemption 2 PC sürümü için açılan mağaza sayfasının sadece yer tutması için açılmış bir sayfa olabileceğini belirtmiştik. Eğer hala Red Dead Redemption 2 PC haberimizi okumadıysanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfamızdan gözden geçirebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 PC sürümü hayalleri suya düştü

MediaMarkt tarafından Red Dead Redemption 2 PC sürümü konusunda açıklamalar yapıldı. MediaMarkt yetkilisi, “Red Dead Redemption 2 PC sürümünü listelediğimiz doğrudur. Bu bilgiyi oyun departmanı ile görüştüm ve bana bunun sadece, ileride duyurusunun gerçekleşmesi durumunda bir yer tutan sayfa tarzı bir şey olduğunu söylediler. Fakat artık ön siparişe açık değil.” diyerek bu durumun tahmin ettiğimizden hiç de farklı olmadığını resmi bir şekilde duyurdu.

Her ne kadar Red Dead Redemption 2 PC sürümü şimdilik bir hayal gibi görünüyor olsa da, ilerleyen zaman içerisinde gerçekleşebilir. Fakat böylesi önemli bir haberi MediMarkt ya da benzeri bir tedarikçinin mağaza sayfası açması ile resmi olarak duyabileceğimizi zannetmiyoruz. Tabii, yine de umutları suya düşürmemekte fayda var. Zira, eski bir Red Dead Redemption 2 çalışanının LinkedIn profil sayfasında Red Dead Redemption 2 PC sürümüne dair işaretler olduğunu da unutmamak gerekli. Olur mu, olur.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.