Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.05.2019

PC platformu oyuncularının dört gözle beklemekte olduğu bir oyun var. Aslında, birçok oyun var fakat bizim bu haberde bahsedeceğimiz oyun, daha bir özel oyun. Yakın bir tarihte bizlere sunulmuş olan Red Dead Redemption 2’dan bahsediyoruz elbette. Bugüne kadar defalarca karşımıza PC sürümü ipuçları ve söylentileri ile çıkmıştı. Yine bir Red Dead Redemption 2 PC sürümü vakası ile karşınızdayız. Haberimizin detaylarına tam olarak geçmeden önce, hemen aşağıda sizlerle paylaştığımız görseli güzelce incelemenizi isteyeceğiz. Çünkü mevzu, tam olarak bu görseldekilerle alakalı.

Red Dead Redemption 2 PC

Red Dead Redemption 2 PC sürümü gelecek mi, gelmeyecek mi?

Yukarıdaki görseli incelediyseniz, durumu fark etmişsinizdir bile. Görselde bulunan şey bir LinkedIn profili. Yine, bir LinkedIn profili, evet. Bu sefer ise, Rockstar Games Toronto ekibinin bir parçası olan Nan Ma’nın profiline ait. Kendisi, Rockstar Toronto ekibinin eski fizik yazılımcısıydı. Profilde vermiş olduğu bilgilere baktığımızda, Red Dead Redemption 2 PC sürümü üzerinde çalışmış olduğunu öğreniyoruz. Aslında, böyle bir durum ile daha önce de karşılaşmıştık hatırlarsınız. Yani, bu ilk sefer değil. 1 kez duman çıkmıştı bu yerden fakat bu kadar dumanın çıkıyor olması, yangının gerçekliğini büyük ölçüde onaylar nitelikte.

Her ne kadar 2K Games tarafından resmi bir duyuru yapılmamış olsa da, daha önceki bir çalışanın ve şimdi de Nan Ma’nın böyle bilgileri profilinde veriyor olması, durumun ciddiyetini ortaya koymakta. 2K Games artık ne zaman bu güzel duyuruyu bizimle paylaşır bilemiyoruz ama görünüşe göre bu sırrı pek de iyi saklayamamaktalar. Hadi, diyelim ki bu çalışanlar bir yalan attı ve böyle bilgi verdi. Peki, yardımcı uygulamadaki kodlara ne diyecekler? Bahsini ettiğimiz haberimizin detaylarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Red Dead Redemption 2 PC sürümü işaretleri dört bir yanımızı sarmış durumda resmen.

Açıkçasını sorarsanız, yüksek ihtimalle bir haberimize konuk olan sürüm oyunculara sunulacak. Fakat, sunulacak olan PC sürümü, bir tahminde bulunmamız gerekirse, yeni nesil konsollar ile birlikte sunulacak. Tabii, yeni nesil konsollardan hemen önce de oyuncularla buluşturulabilir, hiç belli olmaz. Bildiğimiz bir şey varsa, o da bugüne kadar birçok haberimize konuk olmuş olan sürümün yüksek ihtimalle gerçek olduğu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.