Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.10.2018

Günümüzün tartışmasız olarak en çok beklenen yapımlarından biri olan Red Dead Redemption 2’dan bahsedeceğiz bu haberimizde. 26 Ekim 2018 tarihi ile birlikte PS4 ve Xbox One platformlarına sahip olan oyuncularla buluşacak bildiğiniz üzere. Red Dead Redemption 2 ile ilgili en çok internet üzerinde konuşulan konulardan biri de, Red Dead Redemption 2 PC sürümünü görüp göremeyeceğimiz ile ilgili. Daha öncelerden Red Dead Redemption 2 PC sürümü ile ilgili birkaç ipucu ortaya çıkmıştı. Bu haberimizde de, böylesi bir konudan bahsedeceğiz.

Red Dead Redemption 2 PC

MediaMarkt tarafından Red Dead Redemption 2 PC ipuçları verildi

Hemen yukarıda görmekte olduğunuz görsel, Red Dead Redemption 2 PC sürümüne işaret ediyor. MediaMarkt’ın internet sayfasında, Red Dead Redemption 2 PC sürümü için bir sayfa açıldı ve buraya birtakım önemli bilgiler girildi. Girilen bilgiler arasında, Red Dead Redemption 2 PC çıkış tarihi de bulunuyordu. Verilen bilgilere göre oyun 31 Aralık 2019 tarihinde oyuncularla buluşacak. Fakat, bu konuda aklınızda bulundurmanız birkaç şey bulunuyor. Heyecanlanmadan önce, bahsedeceğimiz şeyleri de aklınızda bulundurmanızda fayda var.

Öncelikle, MediaMarkt tarafından açılmış olan bu sayfa, şimdiden yer tutmak için açılmış bir sayfa olabilir. Yani, olur da Rockstar Games ekibi bir Red Dead Redemption 2 PC sürümü duyurusu yaparsa diye şimdiden yerlerini ayırmış olabilirler. Bir başka sebep olarak da, MediaMarkt ekibinden birinin yanlışlıkla böyle bir şey yapmış olma ihtimali de bulunuyor, her ne kadar düşük bir ihtimal olsa da. Yer tutması için açılmış bir internet sayfası olması daha muhtemel. Bunun sebebi de, belirtilen çıkış tarihi. Biz ne kadar yorumlasak da kesin bir cevaba ulaşamayacağız ne yazık ki bu kadarcık bilgi ile. Bu yüzden, Rockstar Games tarafından gelecek olan açıklamaları beklemek en iyisi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.