Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 08.08.2018

Pek çok erteleme haberinin ardından oyuncuları korkutmaya başlayan Red Dead Redemption 2 heyecan verici bir haber ile karşımıza çıktı. Rockstar Games tarafından yapılan duyuruda uzun süredir beklediğimiz oynanış videosunun paylaşılacağı tarih belirtildi. Çok uzağa bakmanıza gerek yok, aynı zamanda oyunun yeni tanıtım videosu olan oynanış videosu yarın YouTube üzerinden paylaşılacak.

Red Dead Redemption 2 oynanış videosu yarın karşınızda olacak.

Oyunun şimdiye kadar paylaşılan tanıtım videolarının tamamı sinematik görüntülerden ve hikaye anlatımı ögelerinden oluşuyordu. Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberde oyunun posterlerinin asıldığından ve kapsamlı bir videonun yakın olduğundan bahsetmiştik. Rockstar Games, bugün yaptığı duyuru ile birlikte yakın olarak belirttiğimiz tarihin yarın yani 9 Ağustos 2018 olduğunu açıkladı.

GTA 5’in çıkışından önce izlenen yolun aynısının takip edildiğini tanıtım videolarının paylaşılma sırasından görebiliyoruz. Oyunun çıkış tarihi yaklaşana kadar sinematik tanıtım videoları paylaşıldı ve oyunun hikayesi gösterildi. Şimdi ise Ekim ayına oldukça az bir süre kalmışken Red Dead Redemption 2 oynanışına dair somut bazı görüntüler görebileceğiz. Rockstar, tanıtım videosuna dair detaylı bir açıklamada bulunmasa da sosyal medyayı heyecanlandırmayı başardı.

Bundan önceki tanıtım videolarını da izlemeyi unutmayın.

Red Dead Redemption 2 tanıtım videosu Türkiye saati ile 18:00’da 9 Ağustos 2018 tarihinde paylaşılacak. Oyunun çıkışına neredeyse iki ay kalmışken sonunda “oynanış” videosu adı altında bazı görüntüler görebileceğiz. Rockstar Games bu tanıtım videosunu özellikle oynanış videosu olarak duyurduğu için gerçekten oyun içerisinden görüntüler görmeyi bekliyoruz. Çevrim içi moda sahip olacağı duyurulan Red Dead Redemption 2’nin bu modundan görüntüler görmek de oyuncuları mutlu edecektir.

Red Dead Redemption 2 hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız buraya ilerleyebilir ve oyuna dair şimdiye kadar ortaya çıkan her şeye göz atabilirsiniz. Yazımız içerisinde sizler için oyunun önceki tanıtım videolarından ikisine yer verdik, bunları izleyerek görüşlerinizi bizler ile paylaşmayı unutmayın. Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018 tarihinde Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkış yapacak. Konsolların ardından PC platformunda da oyuncular ile buluşacağı söylenen Red Dead Redemption 2’nin hangi yöne ilerleyeceğini şu anda tam olarak bilmiyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.