Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.08.2018

Günümüzün belki de en çok beklenen yapımı olan Red Dead Redemption 2 ile ilgili olarak bir haber paylaşmıştık sizlerle. Bu haberimizde, Red Dead Redemption 2 oynanış fragmanının bugün bizlere sunulacağını dile getirmiştik. Bizleri heyecanlandırmayı başarmış olan haber, Rockstar Games tarafından gelmişti. Türkiye saati ile 18:00’da 9 Ağustos 2018 tarihinde paylaşılacağı açıklanan Red Dead Redemption 2 oynanış videosu için, geriye sadece sayılı saatler kalmış durumda. Biz de, Red Dead Redemption 2 oynanış fragmanı bizlere sunulur sunulmaz buradan sizlerle paylaşmak için hazırlanıyoruz.

Red Dead Redemption 2 oynanış videosu

Henüz paylaşılmamış olan Red Dead Redemption 2 oynanış fragmanını, hemen yukarıda sizlerle birlikte paylaşmak için hazırlanıyoruz. Rockstar Games ekibi, çıkışına 2 ay kadar bir süre kalmış olan Red Dead Redemption 2 için bir oynanış fragmanı yayımlayarak bizlere oyunu biraz da olsun göstermeyi planlıyor. O kadarını biliyoruz fakat oyun içerisinden ne gibi özellikler ve oynanış bizlere gösterilecek, bu konuda tam bir fikrimiz yok. Zaten bu soru da aynı zamanda cevabını merakla beklediğimiz bir soru olduğu için, 18:00'ı iple çekerek bekliyoruz.

Red Dead Redemption 2 oynanış fragmanı için belirtilen saate henüz daha zaman var. Peki, bu boşlukta ne yapmalı? Öncelikle, önerebileceğimiz bir şey olarak, GTA Online'daki Doomsday Heist olacaktır. Zira, bu görevde, telefonunuza gelen ipuçlarını takip etmeniz durumunda, The Double-Action Revolver isimli silahı bulabilirsiniz. Eğer PS4 veya Xbox One platformları üzerinde oynuyorsanız oyunu, bulmuş olduğunuz silahı Red Dead Redemption 2 içerisinde de kullanabilirsiniz. Tabii, Red Dead Redemption 2'yu, GTA Online oynadığınız konsol üzerinde satın almanız gerektiğini de belirtmekte fayda var.

Tabii, beklerken yapabileceğiniz tek şey bu değil. Aynı zamanda, oyun için daha önceden paylaşılmış olan 2 fragman daha bulunuyor ve bu boşlukta onlara da göz gezdirebilirsiniz. Sizler bu haberimizin başında bahsetmiş olduğumuz haberimize geçerek, orada sizlerle paylaşmış olduğumuz diğer 2 fragmana göz gezdirebilirsiniz. Zira, şu saatten sonra yapılabilecek tek şey, sabırlı bir şekilde beklemek. Bakalım, Rockstar Games ekibi tarafından bizler için hazırlanmış olan Red Dead Redemption 2 oynanış videosu, bizlere oyun içerisinde ne gibi şeyler gösterecek?

Eğer Red Dead Redemption 2 oynanış fragmanı ile bizlere ne gösterileceği konusunda birkaç tahmin yürütmemiz gerekirse, muhtemelen çok da detaya girmeden önemli oynanış mekanikleri tanıtılacak. Red Dead Redemption 2 oynanış fragmanı ile birlikte, oyun içerisinde nelerle karşılaşacağımızı az çok tahmin edebilecek bir seviyeye gelebiliriz. Biz, burada konu hakkında birtakım tahminler yürütüyor olsak da, asıl cevap saat 18:00'da Red Dead Redemption 2 oynanış videosu ile birlikte verilecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.