Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.06.2018

Türk oyuncularının günümüzde en çok canını yakan durumlardan bir tanesi de, kesinlikle oyunlar için belirlenen o yüksek fiyatlar. Red Dead Redemption 2 gibi çok beklenen ve istenen yapımların 500 TL gibi fiyat etiketlerine ulaşmış olması, biz Türk oyuncuları için fazlasıyla üzücü kabul edilebilecek bir durum. Zira, video oyunları artık bir lüksten de ötesi olmaya başladı. Eğer siz de bu gibi dertlere sahipseniz, biraz olsun içinize su serpecek haberlerimiz var demektir. Görünüşe göre, PlayStation Store tarafından Red Dead Redemption 2 ön sipariş fiyatları düşürüldü.

Red Dead Redemption 2 ön sipariş fiyatları düşürüldü

PlayStation Store üzerindeki Red Dead Redemption 2 ön sipariş fiyatlarında büyük düşüş var

PlayStation Store ekibi, biz Türk oyuncularının bu derdini görmüş olacak ki, oyunun fiyatlarında büyük düşüş yaşandı. Tabii, bu düşüş Microsoft Store taraflarını etkilemedi, orada henüz fiyatlar hala aynı. Eğer PlayStation Store üzerinden ön sipariş ile oyunu almak isterseniz Red Dead Redemption 2 standart sürüm fiyatı artık 299 TL. Aklınızda daha büyük paketler satın almak varsa oyunun Special Edition sürümü 379 TL, Ultimate Edition sürümü ise 449 TL. Açıkçasını sorarsanız, hala dudak uçuklatıcı fiyatlar fakat önceki fiyat etiketlerine göre albenileri daha yüksek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.