Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.05.2018

Red Dead Redemption 2, geçtiğimiz günlerde resmi ve muhteşem bir fragman ile karşımıza çıkmıştı. Hatta, bu konu ile ilgili haberi de sizlere ulaştırmıştık zaten. Oyunun fragman videosundan sonra, büyük toptancı sitelerinde oyun ön siparişe de açılmaya başladı. Hatta, Rockstar Games ekibinin internet sayfasında bulunan Red Dead Redemption 2 sayfasında da bir ön sipariş kısmı bulunuyor. Fakat, resmi Rockstar Games sayfasında bulunan ön sipariş kısmının bir farkı var. Bu fark ise, oyunun sahip olacağı kutu görüntüsünü bizlere sunuyor olması.

Red Dead Redemption 2 kutu görüntüsü ortaya çıktı

Red Dead Redemption 2 ön siparişe açıldı

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan fragmandan sonra, oyun birçok büyük toptancının internet sitesinde ön siparişe açıldı demiştik. Red Dead Redemption 2 için ön sipariş hizmeti sunan toptancı sitelerde bulunan görsellerin resmi kutu görüntüsü olduğunu söyleyemezdik, sonuçta resmi bir şekilde açıklanmış değildi. Fakat, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sayfasında bulunan görselin, oyunun resmi kutu görüntüsü olduğunu söylemek mümkün. Çünkü, sizlerle de bağlantısını paylaşmış olduğumuz internet sitesi, geliştirici ekibinin kendisine ait.

Kutu görüntüsü olarak paylaşılan görsel, klasik vahşi batı temasını işlemiş. Red Dead Redemption 2’nin kutu görüntüsünde öne çıkan karakter, Arthur Morgan. Hemen altında ise, birkaç kovboyun belirsiz görüntüleri bulunuyor. Tahminen, oyun içerisindeki düşmanlarımıza aittir. Günümüzde sık rastladığımız bir durum sonuçta. Arka planda ise, Amerikan bayrağının yıldızlarını görmek mümkün. Açıkçasını sorarsanız, bizlere fazlasıyla vahşi batı temasını hissettirmeyi başarmış olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım, gelecekte bizleri ne gibi yeni bilgiler ile karşılayacaklar?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.