Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.11.2018

Bildiğiniz üzere sizlerle daha önceden de birkaç Red Dead Redemption 2 rehber yazısı paylaşmıştık. Oynadıkça edindiğimiz bilgilerle Red Dead Redemption 2 rehber yazıları yazmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda, oyuncuların başına sık sık gelebilecek bir sorun konusunda yardımcı olacağız. Red Dead Redemption 2 oyuncuları tarafından sık sık kaybolan şapka, at, silah ve efsanevi derilerin nasıl ve nereden bulunacağından bahsedeceğiz. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan Red Dead Redemption 2 kayıp eşya bulma rehberimize başlayalım.

Red Dead Redemption 2 kayıp eşya bulma rehberi

1. Red Dead Redemption 2 içerisinde kaybolan şapka nerede bulunur?

Sebebi ne olursa olsun, Arthur’un şapkası bir türlü başında durmuyor adamın. Sürekli uçma, kaçma peşinde olan bir şapkadan bahsediyoruz. Şapkanız bir şekilde düşerse, önce yanına gitmeniz ve ardından Xbox One üzerinde X’e veya PS4 üzerinde kare tuşuna basmanız gerekiyor. Eğer şapkanız tamamen gözden kaybolduysa, atınız sayesinde rahatça bulabiliyorsunuz. Atınızın yakınında sol omuz tuşuna basarak eşya menüsünü ortaya çıkarın, ardından ise sağ omuz tuşuna basarak at menünüze gelin. Arthur’un şapkası varsayılan olarak sağ altta sizleri bekliyor olacak.

2. Red Dead Redemption 2 oynarken kaybolan at nasıl bulunur?

Şapka dışında kaybolan şeylerden biri de at. Eğer atınız kaybolursa, yapabileceğiniz birkaç şey var. Pause menüsünü açıp haritanızı seçin. PS4 üzerinde kare, Xbox One üzerinde X’e basarsanız indeksi açarsınız. Atınızın ikonunu da burada bulabilirsiniz. Eğer kampınızdaysanız Hitching Post yükseltmesini yapabilirsiniz. Bu da, kayıp atınız nerede olursa olursa geri çağırmanızı sağlıyor. Bu da olmazsa, öylece uyumaya gidebilirsiniz. Atınızın geri döndüğünü görebilirsiniz. Fakat öldüyse, yenisini edinmek zorundasınız ne yazık ki.

3. Red Dead Redemption 2 kaybolan silahlar nerede bulunur?

Red Dead Redemption 2 oyuncuların sık sık karşılaşmakta olduğu durumlardan biri de, silahlarının kayboluyor olması. Arthur, bütün eşyalarını her an yanında taşıyamadığı için, atınızdan silahlarınızı tekrar almak zorunda kalıyorsunuz her seferinde. Eğer silahınız kaybolduysa, muhtemelen bir yere gitmemiştir. Atınıza gidin ve sol omuz tuşuna basılı tutarak silah menünüzü açın. Ardından sağ çubuk aracılığıyla eyerinizi seçin ve sağ tetiğe basarak hangi silahınızı alacağınızı seçin.

4. Red Dead Redemption 2 kayıp efsanevi deri nerede bulunur?

Bol bol kaybolduğuna şahitlik ettiğimiz şeylerden biri de efsanevi deriler. Bu deriler özel olduğu için, paniklemenize gerek yok. Eğer bir sebepten dolayı ölürseniz efsanevi derinizi taşırken, deri otomatik olarak Trapper’a gidiyor. Bu da, sizi büyük uğraşlardan kurtarıyor. Umarız, bu rehberimize sizlerle kaybettiğiniz eşyaları nasıl tekrar bulabileceğinizi paylaşmış olduğumuz bilgiler sizlere fazlasıyla yardımcı olmuştur.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.