Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.10.2018

Red Dead Redemption 2 oyuncuların bol bol zaman geçireceği yer kampları tabii ki. Sonuçta, birçok şey yapabiliyorsunuz kampınızda. Ekip arkadaşlarınız da sizden kamp için bir şeyler yapmanızı bekliyor. Siz de, onları hayal kırıklığına uğratmak istemezsiniz elbette. Peki, kamp için payımıza düşen katkıyı sağlayalım ama bunu nasıl yapacağız? Aklınızdan böyle bir soru geçiyorsa, Red Dead Redemption 2 kamp yardımı nasıl yapılır sorusunun cevabını anlattığımız bu rehberimiz sizin için demektir.

Red Dead Redemption 2 kamp yardımı nasıl yapılır?

Kamp içerisinde ekibinize yardım edebileceğiniz 4 farklı yol bulunuyor. Avlandığınız esnada elde ettiğiniz şeyleri kampınıza getirerek yardım etme şansınız bulunuyor. Yaptığınız işlerden kazandığınız paranın bir kısmını paylaşabilirsiniz. İlaç stoklarına elinizden geleni yardımı yapabilirsiniz. Bir de, kampınıza mermi bağışında bulunabilirsiniz. Eğer kampınıza para yardımı yapmak istiyorsanız, para kutusuna giderek paranızı paylaşmak istediğiniz miktarda seçiyorsunuz ve tamamdır.

Red Dead Redemption 2 oyuncularının kamp yardımı yapabileceği diğer yöntemlere de değineceğiz tabii ki. Av esnasında elde ettiğiniz şeyleri de paylaşma imkanınız bulunuyor. Kampınıza gelip atınızı bıraktıktan sonra aşçının yanına giderek yardımda bulunabilirsiniz. Mermi ve ilaç yardımı için ise defterinize gitmeniz gerekiyor. Bu da, para kutusunun oralarda bulunuyor. Burada, mermi ve ilaç stoklarının geliştirmelerini yaparak bunlardan daha iyi şeyler elde edebilirsiniz. Tabii, bir de para karşılığında mermi ve ilaçlarınızı tazeleme seçeneğiniz de bulunuyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.