Red Dead Redemption 2 için ikinci tanıtım videosu yayımlandı

Red Dead Redemption 2 için ikinci tanıtım videosu yayımlandı

Video çok başarılı olmuş. Sizin yorumlarınız nedir?

Rockstar Games söz verdiği gibi bugün 2. Red Dead Redemption 2 tanıtım videosunu yayımlandı. Sizlerin de hemen aşağıdan izleyebileceği bu videoda, genellikle oyunun senaryo ögelerine yer veriliyor. Yani, video sayesinde oyunun senaryosu hakkında daha net bilgilerimiz var artık. Bunun haricinde, videoda yer yer oynanış görüntüleri de gösteriliyor. Tabii bunlar saf oynanış görüntüleri değil, muhtemelen oyun içi motorla oluşturulmuş sinematik sahneler veya saf oynanış görüntülerinin kamera açılarının düzenlenmiş hali. Rockstar Games bu konuda resmi bir açıklama yapmadan, ne yazık ki durumu net olarak anlamak imkansız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Red Dead Redemption 2 için ikinci tanıtım videosu yayımlandı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.