Yayımlanan yeni Red Dead Redemption 2 videosunun hangi konsoldan geldiği belli oldu

Yayımlanan yeni Red Dead Redemption 2 videosunun hangi konsoldan geldiği belli oldu

Oyuncular bu sonuca pek şaşırmayacaktır.

Geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemption 2 için yeni bir tanıtım videosu yayımlandı. Yayımlanan bu videoda oyun içinden direkt alınan sinematik videolar ve oynanış görüntüleri bulunuyordu. Durum böyle olunca, oyuncular da merak etmeye başladı, bu video hangi konsoldan yayımlanıyordu? Ortada birçok farklı seçeneğimiz var: Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro. Oyuncuların merak ettiği cevap ise Twitter üzerinden, resmi PlayStation hesabından verildi. Yapılan açıklamalara göre yeni Red Dead Redemption 2 videosu standart PlayStation 4 üzerinden çekildi ve yayımlandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yayımlanan yeni Red Dead Redemption 2 videosunun hangi konsoldan geldiği belli oldu

Take-Two Interactive ve Sony arasında bir anlaşmanın olduğunu göz önünde bulundurursak, bu duruma bizler pek şaşırmadık. Fakat Sony cephesinin konsol olarak PlayStation 4 seçmesine şaşırdık. Sonuçta Red Dead Redemption 2, 4-5 ay sonra çıkışını yapacak ve oyuncular, bu oyunun PlayStation 4 Pro görüntüleri görmek isteyebilirdi. Belki de geliştirici ekip veya Sony, oyunun PlayStation 4 Pro görüntülerini daha sonra yayımlamayı planlıyordur. Belki de Aralık 2017 içerisinde gerçekleştirilecek PlayStation Experience 2017 sırasında görebiliriz bu videoyu. Sizler ne diyorsunuz?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.