Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.10.2018

Günümüzün en çok beklenen yapımlarından biri olan Red Dead Redemption 2, en sonunda oyuncuların beğenisine çıktı. Kapsamlı bir dünyaya sahip olan oyunda yapacak gerçekten çok şey var. Bunlardan biri de, Gunslinger görevleri. Biz de, Red Dead Redemption 2 Gunslinger rehber yazımızda, bu görevlerle ilgili bilgileri bir araya getirmeye çalıştık. Oyuna yeni başlayanlar veya takılanlar, Red Dead Redemption 2 Gunslinger rehber yazımızdan istedikleri gibi faydalanabilir.

Red Dead Redemption 2 Gunslinger görevlerine nasıl başlarım?

Red Dead Redemption 2 Gunslinger görevlerine başlamak için Valentine’daki 2. meyhaneyi ziyaret etmeniz gerekiyor. Bahsini ettiğimiz meyhane büyük olan değil, diğeri. Buradaki yazar ile görüştüğünüzde, sizden bir grup silahlı soyguncuyu bulmanızı isteyecek. Bunların çoğunluğu rahatsız edilmekten hiç ama hiç hoşlanmıyor. Konuşmaya çalıştığınızda, isteseniz de, istemeseniz de silahlı bir çatışma içerisine giriyorsunuz ne yazık ki. Önce, fotoğrafı çıkarıp incelemeniz gerekiyor. Haritanızda otomatik olarak işaretleniyor. Aynı anda 4 soyguncuyu alabiliyorsunuz ve istediğiniz sırayla gidip bulabiliyorsunuz. Tabii, tavsiyemiz verilen sıraya göre yapmanız. Zira, bu sayede silah geliştirmeleri ve hazine haritaları gibi şeyler elde edebiliyorsunuz.

Emmet Granger’ı Flat Iron Lake yakınlarında bulabilirsiniz. Konuştuğunuzda, 4 domuz pisliği temizlemeniz gerekecek. Ardından karşılaşmaya çekebiliyorsunuz. Size bıçağını fırlatmadan ateş edin, gidip fotoğraf çekin ve görev tamamdır. Billy Midnight, Rhodes Train Station yakınlarında saklanıyor. İstasyon yetkilisi ile görüşün ve sizi bir sonraki trene yerleştirsin. Billy ile de burada karşılaşabilirsiniz. Peşinden gittiğinizde, vagonun üstünde düelloya çıkıyorsunuz. Hızlı bir rakip fakat başarılı bir şekilde öldürürseniz Midnight’s Pistol elde edebilirsiniz.

Black Belle, Bluewater Marsh’ta saklanıyor. Rhodes’a yakın olduğu için Billy avından sonra yanına gitmenizi tavsiye ederiz. Yanına gittiğinizde birkaç dalga kelle avcısını alt etmeniz gerekiyor. Belle’nin mekana göz gezdirdiğinizde Cigarette Card bulabilirsiniz. Flaco Hernandez, bir grup katil ile birlikte dolaşıyor. The Grizzlies’te olduğu için kışlıklarınızı giymenizi tavsiye ederiz. Donmuş bir gölün yakınlarında kampını bulabilirsiniz. Tavsiyemiz, sessizce yaklaşmanız. Flaco’yu öldürdüğünüzde, kabinini aramanızı tavsiye ederiz. İçeride, Flaco’s Revolver, Cigarette Card ve The Poisonous Trail Treasure Map bulabilirsiniz. Genel olarak Red Dead Redemption 2 Gunslinger görevleri böyle işliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.