avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.04.2018

İlk oyunu ile büyük bir hayran kitlesine hitap etmeyi başarmış olan Red Dead Redemption 2, bir süredir ortalıklarda görünmüyordu. Geçtiğimiz aylarda sızan oynanış videolarından sonra, uzun süre oyun içeriği konusunda kendisinden haber alamamıştık. Neyse ki, bu uzun bekleyiş süreci sona erdi. Haberimizin en sonunda bulabileceğiniz Twitter gönderisi ile birlikte geliştirici ekip olan Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 fragmanı için bir duyuru yaptı. Yapılan duyuruda, fragman için bir tarih, hatta bir de saat belirtildi.

Red Dead Redemption 2 fragmanı için bir tarih verildi

Red Dead Redemption 2 fragmanı, 2 Mayıs 2018 tarihinde geliyor

Rockstar Games ekibinin resmi Twitter sayfası üzerinden paylaşılan duyuru gönderisinde, 15 saniyelik bir video bulunuyor. Video içeriğinde, öncelikle atlı birkaç kişiyi görüyoruz. Bunun ardından, bizleri görselin geri kalan kısımları karşılıyor. En son ise, fragmanın geleceği tarih ve saat gösteriliyor. Twitter gönderisi ile paylaşılan Red Dead Redemption 2 fragmanı için belirtilen çıkış tarihi olarak 2 Mayıs 2018 tarihi, yani önümüzdeki Çarşamba günü gösterilmiş durumda. Fragmanın çıkış saati olarak ise, Türkiye saatleri ile 18:00 işaret ediliyor.

Yolda olan oyun, konu olarak bizlere Arthur Morgan’ın hikayesini anlatacak. Arthur Morgan’ın Van der Linde çetesi ile olan maceralarına tanıklık edeceğimiz yapımın çıkış tarihinin 26 Ekim 2018 olduğunu bir kez daha hatırlatmamızda fayda var. Açıkçasını sorarsanız, Red Dead Redemption 2 fragmanı için fazlasıyla sabırsızlandığımızı belirtebiliriz. Rockstar Games ekibinin neredeyse her oyununun bir şaheser olmasını göz önünde bulundurduğumuzda, haberimize konuk olan oyun için ister istemez daha fazla heyecanlanıyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.