Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.09.2018

Red Dead Redemption 2 bu ara yazılarımızın ana konuğu bildiğiniz üzere. Daha önceden Red Dead Redemption 2 ile ilgili olarak bir Red Dead Redemption 2 ön inceleme yazısı yayımlamıştık zaten. Eğer hala göz gezdirmediyseniz büyük şeyler kaybediyor olabilirsiniz. Buraya tıklayarak, Red Dead Redemption 2 ön inceleme yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Bu haberimizde ise, sizlerle oyun hakkında önemli bir bilgi paylaşacağız. Red Dead Redemption 2 FPS modu kullanılarak baştan aşağı tamamen oynanabilir olarak bizlere sunulacak.

Red Dead Redemption 2 FPS modu ile de tamamen oynanabilir

Red Dead Redemption 2 FPS modu, oyunun her yerinde kullanılabilir olacak

Red Dead Redemption 2, ön inceleme yazımızda da belirttiğimiz üzere muhteşem ve detaylı bir dünyaya sahip. Böylesi bir dünyaya TPS bakış açısıyla bakmak elbette yeterliydi. Fakat, bir de üstüne Red Dead Redemption 2 FPS modunun da eklenmiş olması, oyunun muhteşem manzaralarına çok daha yakından tanıklık edebilmemize olanak sağlıyor. Aynı zamanda, Arthur Morgan'ın bol bol silahlarla dolu olan macerasını FPS modunda tecrübe etmek de ayrı bir zevk olacaktır.

Red Dead Redemption 2 içerisindeki kamera açılarına şöyle bir değinmemizde de fayda var. Öncelikle TPS bakış açısından bahsedelim. Standart olan TPS bakış açısını, aynı zamanda kamerayı Arthur Morgan'a yaklaştırıp uzaklaştırarak zevkinize göre ayarlayabiliyorsunuz. FPS modundan zaten sizlere daha önceden bahsetmiştik. Bir de, at sırtında seyahat ederken sunulan bir kamera açısı bulunuyor. Sinematik kamera modunu kullanabilmek için ise sadece X tuşuna basılı tutmanız yeterli olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.