Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.10.2018

Red Dead Redemption 2, en sonunda oyuncuların beğenisine sunuluyor bildiğiniz üzere. Biz de, Red Dead Redemption 2 ile ilgili bir sürü rehber yazıları hazırladık sizler için ve her birini huzurunuza sunduk. Bu Red Dead Redemption 2 rehber yazımızda, oyun içerisindeki en iyi ve özel silahlardan bahsedeceğiz sizlere. Sonuçta, 59 adet silah bulunuyor ve bu silahlarla ne yapacağınızı şaşırmış olabilirsiniz. Ya da, en iyi ve özel silahlar hangileri, onu merak ediyor olabilirsiniz.

Özel silahlara geçmeden önce, elinizdekileri nasıl sağlam tutabileceğinize değinmekte fayda var. Bu tavsiyelerimiz, özel silahlarınızda da geçerli olacak. Silah yağınızı sağlam tutmanızda fayda var. Silahlarınızı ara ara temizlemeyi unutmayın. Ayrıca, ilk fırsatta geliştirilmiş silah kılıfı almayı da unutmayın. Silahlarınızın parçalarını da değiştirerek oynanış tarzınıza göre güçlü tutmaya çalışabilirsiniz. Daha fazla mermi taşımak için ilk fırsatta geliştirilmiş fişeklik ve silah kemeri almanızı da tavsiye ederiz.

Red Dead Redemption 2 en iyi silahlar

En iyi altıpatlar

84 dolarlık Schofield Revolver, bu konuda en iyisi. Geliştirdikten sonra 2.’sini de ekleyerek dünyanın kaosu olabilirsiniz.

En iyi tabanca

Volcanic Pistol, en fazla hasarı veren tabanca ve sadece 150 dolar. Yarı otomatik olanı ateş hızı ve şarjör değişimi için en uygunu.

En iyi tüfek

Springfield ve Bolt Action arasında kalabilirsiniz. Fakat her ikisi de ne yazık ki yavaş. Bolt Action daha keskin atışlar yaparken Springfield daha fazla hasar veriyor. Alternatif olarak Lichefield düşünebilirsiniz.

En iyi pompalı tüfek

Repeating Shotgun en fazla hasarı vuruyor ama Sawn-off da çift kullanılabiliyor. Her ikisi de tavsiyemiz.

En iyi keskin nişancı tüfeği

En iyi keskin nişancı tüfeği konusunda tavsiyemiz Carcano Rifle’dan yana olacaktır. Çok iyi alanı var ve bir fili bile devirebilir. Ayrıca, nokta atışı yapıyor.

En iyi yakın dövüş silahı

En iyi yakın dövüş silahı konusunda ise tavsiyemiz Tomahawk’dan yana. Yakın mesafede bir fırlatışta öldürebiliyor ve sessiz saldırılarda kullanılabilir. Tekrar yerden almayı unutmayın.

Red Dead Redemption 2 özel silahlar

Midnight’s Pistol

Eğer Gunslinger görevlerine başlarsanız, Billy Midnight isminde birini avlıyorsunuz. Öldürdüğünüzde ise sizlere bu silah veriliyor. Ateşleme hızı, şarjör değiştirme hızı ve keskinliği çok iyi ama ortalama bir hasarı var.

Flaco’s Revolver

Gunslinger görevleri esnasında Flaco Hernandez’i öldürdüğünüzde elde ediyorsunuz. Çok iyi bir silah değil ne yazık ki.

Stone Hatchet
GTA Online ile kilidini açmanız gerekiyor.

Double-Action Revolver
GTA Online ile kilidini açmanız gerekiyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.