Red Dead Redemption 2 için yepyeni ekran görüntüleri yayımlandı

Red Dead Redemption 2 için yepyeni ekran görüntüleri yayımlandı

Paylaşılan görseller, oyun içerisinde göreceğimiz şeyler ile ilgili birçok bilgi içeriyor.

Red Dead Redemption 2 fragmanı ortaya çıktığından beri, oyun hakkında sunulan bilgilerin ardı arkası kesilmiyor. Bildiğiniz üzere, fragmandan sonra zaten oyun ön siparişe açılmıştı birçok büyük toptancının internet sitesi üzerinde. Hatta, en son yaptığımız haberlerden biri de, bu ön siparişler aracılığıyla öğrenmiş olduğumuz oyunun kutu görüntüsüydü. Şimdi ise, daha bomba haberlerle karşınızdayız. Oyunun fragmanı yayımlandıktan kısa bir süre sonra, oyun içi görüntüler de bizlerle buluşturuldu. Hatta, yayımlanan görsellerin direkt olarak haberimizin en sonundaki galeride sizleri beklediğini belirtebiliriz.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 oyun içi görüntüleri şahane görünüyor

Paylaşılan kareler, aslında bizlere oyun hakkında birçok bilgi veriyor. Oyun içerisinde göreceğimiz karakterler, Red Dead Redemption 2’nin atmosferi, grafikleri, ortamı ve daha birçok önemli unsuru, geliştirici ekip tarafından paylaşılmış olan bu görsellerden öğrenebiliyoruz. Örneğin, oyun içerisinde eski dostumuz John Marston ile yine karşılaşacağımızı biliyoruz artık. Orman bölgesinde, gölgelendirme efektleri ile şahane sahneler çıkarılmış olduğunu biliyoruz. Bizleri ne tarz bir görsel şölenin beklediğini de öğrenmiş olduk artık.

Açıkçasını sorarsanız, çok fazla olmasa da, grafik açısından belki 1-2 yıl geride kalmış ya da yerinde saymış olduğunu düşünüyoruz. Rockstar Games gibi bir ekibin elinden, eminiz ki çok daha iyisi gelebilirdi. Fakat, bu yine de grafiklerin kötü olduğu anlamına gelmiyor. Galerimizdeki görsellerden de görebileceğiniz üzere, Red Dead Redemption 2 bizleri muhteşem sahnelerle karşılaştıracak. Fikrimizce, Rockstar Games ekibinin elinden bu grafiklerden çok daha ötesi gelebilirdi. Bu aşamadan sonra her ne kadar imkansıza yakın olsa da, belki görsel konuda ilerleyen süreç içerisinde daha fazla gelişme ile karşılaşabiliriz. 26 Ekim 2018 tarihini sabırsızlıkla beklediğimizi söyleyebiliriz.


Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2 inceleme    Haber 


Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. Sabri dedi ki:

    Adamlar gördükleri en iyi görünen açık dünya oyunu oyunu demişler, Siz diyorsunuz 1-2 yıl geri gözüküyor…Rockstar her zaman O cihazı en iyi şekilde kullanır, Elinden gelenin en iyisini yapmıştır zaten hazır yeni nesilin sonuna gelirken…Çıktığı zaman en iyi atmosfere sahip oyun olacağından %100 eminim…Asıl Far cry 5 geri gözüküyor..