Menü
https://leadergamer.com.tr/resident-evil-7-2-tanitim-videosu/
Red Dead Redemption 2 18 Ekim 2016 16:24

Red Dead Redemption 2 duyuruldu

Yine de PC oyuncuları biraz üzülecek.


Rockstar Games günlerdir görsel paylaşarak oyuncuları heyecanlandırıyordu ve bu heyecan sonunda bitti. Çünkü Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 isimli yeni oyununu sonunda duyurdu. Rockstar Games cephesinden gelen açıklamalara göre bu oyun, 2017 senesinin sonbahar aylarında PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. PC platformunu ise klasik olarak pas geçecek.

Red Dead Redemption 2

Sizlerin de hemen yukarıdan görebileceğiniz görsel, oyunun ta kendisine ait. Ayrıca Rockstar Games yaptığı açıklamalarda Red Dead Redemption 2’nin yepyeni bir çok oyunculu sistemine sahip olacağını belirtti. Bu durumda, geçtiğimiz saatlerde yazdığımız Red Dead Online haberini hatırlamak mümkün. Sanıyoruz ki bahsettiğimiz 2. seçenek gerçekleşiyor ve Grand Theft Auto V ile oluşturulan yol, bu oyunda da takip edilecek. Yani hem Red Dead Redemption 2, hem de Red Dead Online karşımıza çıkacak. Aynı Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online gibi.

Oyun hakkında elimize geçen son resmi bilgi ise, ilk videosunun Perşembe günü yayımlanacak olması. Yine geçtiğimiz saatlerde yazdığımız bir haberde, Perşembe günü gelebilecek bir duyurudan bahsetmiştik. Bu duyuru, meğerse video imiş. Her neyse efendim, Rockstar Games’in yeni oyunu ile birlikte Amerika’nın kalbine gidip, güzel bir batılı oyun deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Kaan GEZER Editör