Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-bulmaca/

Red Dead Redemption 2

Yapımcı Rockstar Studios
Dağıtımcı Rockstar Studios
Tür
Çıkış Tarihi 2017

Red Dead Redemption 2 hakkında bildiğimiz her şey

Oyunun çıkış tarihi, PC sürümü ve buna benzer birçok konu hakkında bayağı bir bilgiliyiz.


Rockstar Games ekibinin 2017 senesinde piyasaya süreceği yeni oyunu olan Red Dead Redemption 2, birçok PlayStation 4 ve Xbox One oyuncusu tarafından bekleniyor. Oyun, beklenmesine bekleniyor ama oyuncular bu oyun hakkında ne kadar şey biliyor? Mesela oyunun çıkış tarihini, videolarını, PC sürümü hakkındaki söylentilerini filan biliyor muyuz? Eğer bu soruya olan cevabınız hayır ise, bu yazımız tam sizlik. Çünkü bu yazımızda, oyun hakkında bildiğimiz her şeyi, ama her şeyi, sizlere aktaracağız. Dilerseniz öncelikle çıkış tarihi bilgilerinden başlayalım.

red-dead-redemption-2-ps4-0_zbfg

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi Hakkında Her Şey

Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi hakkında elimizde çok fazla bilgi var. Bu bilgilerin hepsinde, çok farklı isimler, çok farklı çıkış tarihleri veriyor oyun için. Tabii çok farklı çıkış tarihleri dediysek, bir kaynak 2018 diyor, diğer, 2020 diyor sanmayın. Rockstar Games, bu oyunun 2017’nin sonbahar aylarında çıkacağını resmi olarak söylemişti. Söylentiler de o sonbahar günlerinde dönüyor sürekli. Dilerseniz hemen aşağıdaki linklere tıklayarak, oyun hakkında sızdırılan çıkış tarihlerine göz atabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 PC Sürümü Hakkında Her Şey

Yazımızda bahsettiğimiz oyunumuz, resmi olarak sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformları için duyuruldu. Yani, PC, Nintendo Switch ve Project Scorpio gibi platformlar şimdilik boş kaldı gibi görünüyor. PC zaten sürekli hayatımızda olan bir platform. Nintendo Switch ise geride bıraktığımız Mart ayında çıktı. Project Scorpio da oyun çıkışından biraz daha sonra çıkacak. Peki, bu konsolların durumu hakkında neler biliyoruz? Dilerseniz hemen aşağıdaki linklerden göz atabilirsiniz bu konudaki haberlere.

Red Dead Redemption 2 hakkında bildiğimiz her şey

Red Dead Redemption 2 Hakkında Diğer Her Şey

Oyun hakkında tabii ki sadece çıkış tarihi ve platform bilgileri bulunmuyor. Biliyorsunuz, bu oyun Rockstar Games tarafından geliştiriliyor ve bu firmanın elinin altında Grand Theft Auto gibi büyük bir seri de var. Bu oyun çıkınca, o seriye ne olacak? Grand Theft Auto Online üzerine Red Dead Online çıkınca neler olacak? Oyun ne kadar büyük olacak? Bu soruların cevaplarının hepsini de hemen aşağıdaki yazılarımızdan bulabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yeni duyurusu yapılmış olan Destiny 2 hakkında da sizlere aktardığımız Destiny 2 çıkış tarihi, fiyatı, PC detayları, duyuru videosu ve daha fazlası yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Kaan GEZER Editör