Red Dead Redemption 2 hakkında bazı bilgiler internete sızmış olabilir

Red Dead Redemption 2 hakkında bazı bilgiler internete sızmış olabilir

Uzun ve zahmetli arayışlar sonrasında bulundu bu bilgiler.

Rockstar Games, yaklaşık 5 ay kadar önce Red Dead Redemption 2’yi duyurduğunda, birçok oyuncu hayallerine kavuşmuş gibi sevindi, buna bizler de dahiliz. Tarihler 20 Ekim 2016’yı gösterdiğinde, Rockstar Games’e ait olan YouTube kanalına yüklenen 1 dakika 8 saniye uzunluğundaki video ile, oyun içerisinde karşılaşacağımız görüntü kalitesi ve manzaraları gösteren, en sonunda ise 2017 yılının sonunu beklememizi söyleyen sahnelere şahitlik etmiştik. PlayStation 4 ve Xbox One için yolda olan oyun, Microsoft’un Play Anywhere sistemi sayesinde PC platformuna da gelir mi veya Rockstar Games bir çılgınlık yapar da PC platformu oyuncuları da sevindirir mi, kesin bir şey söylemem mümkün değil, fakat işte geçtiğimiz günlerde bahsettiğimiz bulgulara dayanarak bir umutlanma var içten içe. Bu sıralar hep umut eder olduk resmen.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games, uzun süreden beri sesi, soluğu kesmiş, zerre bilgi vermeyi reddeder olmuştu. Yolda olan Red Dead Redemption 2 hakkında ne bir bilgi, ne de bilginin zerresi, yok, hiçbir şey yok! Fakat, hayran kitlesi durur mu hiç? Sabah, akşam demeden, insanlar Red Dead Redemption 2 arayışında hep ve işin en güzel kısmı da, sanırım birkaç bir şey bulmayı başarmış bu kitle. İlk önce Matt Bradford isimli aktörden bahsedelim. Geçen hafta başlayan bilgi sızıntılarının en başında, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz aktörün sayfasında bulunan, “Video Games” isimli başlığın altında, NBA 2006 for Playstation’ın hemen üstünde bir Red Dead Redemption 2’den Dutch bulunuyordu, tabii ki hemen kaldırıldı. Fakat görselli bir ispat bulunuyor hala, gerçekliği tartışılabilir. Haberimizin en alt kısmında ve ilk paragraf ile 2. paragrafın arasındaki yerde, kesinlikle göstermek istediğimiz görsellere şahitlik edebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bir başka bulgu ise Roger Grunwald isimli aktöre ait. Yukarıdaki görselde görebileceğiniz listedeki ilk 1. sırada bulunan, “Untitled Motion Capture Project” isimli satırın sonunda görünen, Take-Two productions/ Rockstar Games kısmı, şu anda bulunmasa da, bir önceki aktör gibi yine bir şekilde yakalanmış. Sıradaki bulgu, GTAF üyesi olan Neudd isimli kişiye ait. Bulgularına göre, Roger Clark’ın yüzü yolda olan oyundan bir karaktere benziyordu. Roger Clark ise, bu teoriyi anlatan bir YouTube videosunu beğenmiş, kendi YouTube profili ile, bu da Red Dead Redemption 2 ile olan alakasını az veya çok onaylıyor olarak nitelendirilebilir. Son olarak listede Noshir Dalal isimli aktör bulunuyor. Buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfada bulunan, “Full Performance Capture for [NDA]” başlığının altında bulunan, “Büyük bir yapımcı tarafından geliştirilen bir video oyununda önemli bir karakter. Bunun hakkında konuşabilmek için sabırsızlanıyorum!” demiş ve altında ise, “[NDA] için yüz, ses ve hareket.” diyor. Bu da diğer bulgulara göre daha düşük bir ihtimali olsa da, yine de alakalı olması aşırı muhtemel. Hemen aşağıdan, yazımızla alakalı olan görsellere, sırasıyla göz gezdirebilirsiniz.

aaa

L5L7cHh

rguwrFf

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.