Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.01.2020

Bir süre önce PC için de çıkmış olan oyun, Red Dead Redemption 2 banka soyma modu ile karşımıza çıkıyor şimdi de.

Fakat bu sizlere bahsetmekte olduğumuz banka soyma modu, resmi olarak Rockstar Games ekibi tarafından yayımlanmış bir şey değil.

Tamamen Unlosing ve Jedijosh920 tarafından, bir hayran modu olarak geliştirildi.

Oyunda yapacak bir şey kalmadı gibi hissediyorsanız, tam o konuda sizlere efsane eğlenceli tecrübeler yaşatacağına inandığımız bu Red Dead Redemption 2 banka soygunu modu yardımınıza koşacak demektir.

Oyun içerisinde desteklenmekte olan bankaları doya doya soyabileceksiniz.

Fakat, bu banka soygunu girişiminin sizin için pek de hoş olmayan sonuçları da olacak.

Beklendik bir durum olan yasalar tarafından aranıyor olma durumu da mod tarafından destekleniyor.

Yani, siz biraz cebim para görsün diyerek bir bankayı soyduğunuzda, aynı zamanda yasa tarafından da aranıyor olmaya razı olacaksınız demek oluyor bu.

Verilen bilgilere ve sunulan özelliklere bakılacak olursa, bu mod tarafından sunulan özellikler, oyunun ana görevlerinin mekaniklerini kullanıyor.

Eğer oyunu henüz oynayıp bitirmediyseniz, belli bir yerde banka soymanız gerekiyor diyebiliriz. Muhtemelen mod geliştiricileri de bu özelliği cepledi.

Açıkçası, bu tarz özellikler hem Grand Theft Auto serisinde, hem de Red Dead Redemption serisinde, oyunun çıkışından itibaren bulunması gerekli.

Geç olsun, güç olmasın tabii. Modu indirmek ve kurmak için buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfayı kullanabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.