Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-infinite-warfare-birinci/
Red Dead Redemption 2 27 Aralık 2016 22:34

Oyuncular, Red Dead Redemption 2’de 3 oynanabilir karakter istemiyor

Oyunun çoklu oynanabilir karakter ile geleceği teorisi, güvenilir bir kaynaktan gelmişti.


Oyunlardaki hikayeler bazen bizi onlara bağlayan temel unsur haline gelirler, üstüne üslük karakterler de kaliteli bir şekilde oluşturulduysa oyuna bağlanmamak elde değildir. Grand Theft Auto V ile birlikte bir oyunda 3 oynanabilir karakter mekaniğini bizlere sunan Rockstar Games’in bunu Red Dead Redemption 2’de de yapmak istediği söylentisi ortaya çıkmıştı. Görünen o ki, oyuncular öyle yada böyle bu mekaniğin yeni Red Dead oyununda kendilerine sunulmasını istemiyorlar.

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games’de çalışan birinden bilgi sızdırdığını daha önce sizlerle paylaştığımız 4Chan kullanıcısı tripcodes, bizlere Red Dead Redemption 2’nin üç oynanabilir karakter ile geleceğini söylemişti. Oyuncular bu konuda tartışmaya çoktan başlamış ve dereyi görmeden paçayı sıvamışlar anlaşılan. Haksız da değiller, çünkü tripcodes’un daha önce paylaştığı bütün bilgiler doğru çıktı. Fikir belirten oyuncuların ise genel olarak ikiye ayrıldığını söyleyelim.

Grand Theft Auto V’deki üç oynanabilir karakterin hikayenin akışını ve bütünlüğünü bozduğunu, karakterlerle olan bağların gücünü azalttığını söyleyen oyuncuların yanı sıra; oynanabilir üç karakterin güzel bir fikir olduğunu söyleyen oyuncular bulunuyor. Oyuncuların genelinin ortada buluştukları nokta ise, bu mekaniğin Red Dead Redemption 2’de bulunmaması gerektiği. Sizler de 2017 yılının sonlarında piyasaya sürülecek olan bu oyun hakkındaki fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Yaşar Baturalp Editör