Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.07.2020

Red Dead Online için beklenen büyük güncelleme en sonunda geldi. Yeni güncelleme ile birlikte oyuna bir sürü de içerik eklendi ve bu içerikler, birçok oyuncuyu fazlasıyla mutlu edebilecek kıvamda. Yeni Naturalist, Red Dead Online için gelen yeni içeriklerden en önemlisi olarak geçiyor. Tabii, bu kadarla da kalmıyor ve oyuna yeni efsanevi hayvanlar da ekleniyor.

Red Dead Online yeni güncellemesi dolu dolu geliyor

Red Dead Online için gelen güncellemede 7 adet yepyeni efsanevi hayvan türü bulunuyor. Naturalist'te ise, bir oyuncu olarak hayvanların izini sürecek, onları araştıracak, öğrenecek ve avlayacaksınız. Yeni insanlar, yeni görevler, yeni birçok önemli ve içerik var. Gerçekten dolu bir güncelleme olarak bizlere sunuluyor. Aslında, sizlere bahsini etmekte olduğumuz güncelleme içerik olarak gerçekten çok fazla yenilik ve değişiklik kapsıyor fakat bütün gün çeviri yapmamıza sebep olacağı için önemli noktalardan bahsetmek istedik.

Sadece bu kadar da değil, aynı zamanda oyunda birçok başka yenilik de var. Bunlardan bir tanesi olarak, 7 yeni dinamik etkinlik gösterilebilir. Yeni günlük görevler, Madam Nazar'da yeni setler, 3. Outlaw Pass gibi birçok şey oyunda artık mevcut. Outlaw Pass ile birlikte, artık 80 derece bizleri bekliyor. Ayrıca, Elephant Rifle ve Improved Bow adındaki silahlar da oyunda, biz oyuncuları bekliyor. Hemen aşağıda ise, haberimize konuk olan bu yeni güncelleme için Rockstar Games ekibinin paylaşmış olduğu fragmanı paylaştık. Oyuna, bu güncelleme ile birlikte nelerin geldiğini bizlere gösteren videoya göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.