Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 11.08.2021

Read Dead Online aktif olarak bolca oynanıyor. Oynanıyor ki Rockstar Games onun için yeni bir oyun modu getirdi. 2018 yılında çıkan Red Dead Redemption 2 oyuncular tarafından çokça sevilmişti. İnsanlar doğal olarak oyunu bitirdikten sonra arkadaşlarıyla daha fazla saat gömmek için Red Dead Online'a geçtiler ve hala oynamaya devam ediyorlar. Rockstar da GTA 5'de yaptığı gibi oyuncuların suyunu sıkmaya devam ediyor. Red Dead Online için güncellemeler hız kesmeyecek gibi duruyor. Detaylar haberimizde.

Red Dead Online için gelen güncellemede farklı bir oyun modu, yeni görevler ve ödüller bulunuyor.

Red Dead Online için yeni bir güncelleme geldi. Bu güncellemede Rockstar Games, Call to Arms adlı yeni bir oyun modu ekledi. Mod oyunculara, çeşitli konumlardan gelen düşmanlardan 10 dalgaya kadar koruma görevi veriyor. 10 dalga yeni 10 kez daha da güçlenerek gelen düşmanlar Blackwater, Fort Mercer, Valentine, Strawberry, ve MacFarlane's Ranch bölgelerinde bulunuyor. Oyuncular, tüm alanları savunmak için kendilerini haritanın etrafında akıllıca konumlandırmak zorunda kalıyorlar. Görevi yapmak için haritada bulunan "J" harfine gidip telgraf kutunuzu kontrol etmeniz gerekiyor. Oyuncular, görevi yaptıklarında bol bol para, XP ve altın kazanacaklar. Ek olarak oyunculara 72 saat içinde belli eşyalar için yüzde 30 indirimli bir teklif gelecek. Kozmetik olarak ise oyuncular, Rafferty Eyepatch'in yanı sıra Madam Nazar'dan satın alınabilecek The Clelland Outfit'e de sahip olabilecekler. Son olarak, bu hafta oyuna giriş yapan oyuncular ücretsiz bir yetenek kartı ve 10x silah yağı kazanacaklar.

Red Dead Online'ı RDR 2'ye sahip olmadan da oynayabilirsiniz. Satın alabileceğiniz yerler Steam, Epic Games ve Rockstar Games'in kendi mağazası.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.