Red Dead Online beta aşamasına nasıl katılınır?

Red Dead Online beta aşamasına nasıl katılınır?

Red Dead Online beta aşaması ile ilgili bilmeniz gerekenler bu yazımızda.

Bildiğiniz üzere Red Dead Redemption 2 yakın bir tarihte bizlerle buluşacak. Eğer henüz göz gezdirmediyseniz, sizlerle Red Dead Redemption 2 ön inceleme yazısı paylaştık ve Red Dead Redemption 2 hakkındaki fikirlerimizi bu yazımızda topladık. Bu yazımıza konuk olan Red Dead Redemption 2 ise, Red Dead Online modu ile konuk oluyor. Zira, bu yazımızda sizlere Red Dead Online beta aşamasına nasıl katılabileceğiniz ile ilgili bilgiler vereceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Red Dead Online beta ile ilgili bilmeniz gereken her şey

Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi belli fakat Red Dead Online beta aşaması ne zaman oyunculara kapılarını açacak tam olarak belli değil. Red Dead Online beta başlangıç tarihi ile ilgili bildiğimiz tek şey, Red Dead Online beta aşamasının Kasım 2018 ayı içerisinde başlayacak olması. Bir başka Rockstar Games oyunu ile benzetme yapmak gerekirse, GTA 5 ile de aynısı olmuştu. GTA Online, GTA 5 çıkışından 1 ay kadar sonra oyunculara kapısını açmıştı. Peki, Red Dead Online beta aşamasına nasıl katılabilirsiniz?

Red Dead Online beta aşamasına katılmak için, açıkçası ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Çünkü, kapalı bir beta aşaması olmayacak. Tam tersine, herkese açık olacak. Eğer siz de Red Dead Redemption 2 sahibiyseniz hangi platformda olursanız olun Red Dead Online beta aşamasını deneyebileceksiniz. Açmak gerekirse, ister PS4 platformu üzerinde olsun, ister Xbox One platformu üzerinde olsun, dilediğiniz gibi Red Dead Online beta aşamasına katılabilecek ve dilediğiniz gibi tecrübe edebileceksiniz. Son olarak, Red Dead Online beta aşamasının tam sürüm olmayacağını da belirtmemizde fayda var. Çünkü, oynarken hatalar ile karşılaşmanız da muhtemel.


Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2 PC inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar  |  Rehber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.