Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 18.10.2016

Görünüşe bakılırsa tıpkı Grand Theft Auto V'deki gibi, kapsamlı bir çoklu oyuncu modu ile karşılaşacağız.

Red-Dead-Redemption

Rockstar Games son iki gündür oyunseverlerin heyecan düzeyini dorukta tutuyor. Bunun sebebi de hepiniz bildiği gibi yeni Red Dead söylentileri. İlk önce kırmızı temalı bir Rockstar Games logosu, ertesi gün de yedi karakterin görüldüğü vahşi batı temalı bir görsel yayımlayan Rockstar Games, bugün de herkese kendinden söz ettirecek ufak bir detayla gündemde.

https://twitter.com/billwright/status/788235070079393792

Yukarıda paylaştığımız gönderilerde de görebileceğiniz gibi, Take-Two Interactive tarafından Red Dead Online için çoktan bir alan adı alınmış olduğu ortaya çıkıyor. GTA Online'ın uzun süredir devam eden başarısından sonra aynı özelliklere sahip bir çoklu oyuncu modunu yeni yapacağı Red Dead için de yapmak istediği anlaşılıyor. Bildiğiniz gibi GTA Online üç senedir hala yoğun ilgi görüyor ve yeni içeriklerle de güncel tutuluyor. Hatta bu ilgi sebebiyle de hala Rockstar Games tarafından hala GTA V için herhangi bir hikaye bazlı ek paket göremediğimizi söyleyebiliriz.

Henüz resmi duyurusu yapılmamış olan yeni Red Dead oyunu elbette ki serideki ilk çoklu oyuncu modu olan Red Dead olmayacak. Red Dead Redemption içinde serbest gezinme, çete savaşları, klasik ölüm maçları ve bunların yanında kaçırılan bir kızı kurtarmak gibi görevlerin olduğu bir çoklu oyuncu moduna sahipti. Yeni Read Dead'de de bunların üstüne yeni özellikler eklenmiş ve tıpkı GTA Online gibi yüksek oynanabilirliğe sahip bir çoklu oyuncu moduyla karşılaşmayı ümit ediyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.