Avatar
Yazar: Serhan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 09.06.2021

Rockstar Games, Read Dead Online için yapılacak büyük güncelleme ile gelecek yeni özellikleri ve bonusları duyurdu. 18 Mayıs 2021 tarihinde Rockstar Games resmi internet sitesinde, gelecek bu büyük güncelleme ile ilgili bazı ipuçlar vermişti. Bu güncelleme sayesinde, çiftlikleri soymak gibi oyuncuların zenginleşmek için daha fazla yolları olacak. Bunun yanında, oyuncuların tasarruf edebilmeleri için bir sürü yeni kampanya da geliyor.

Read Dead Online için yeni bir büyük güncelleme geliyor

Bu yeni güncelleme ile bazı çiftliklerin soyulabilir olması, hızlı para kazanmak isteyen oyuncuların tam olarak aradıkları şeymiş gibi görünüyor. Aynı zamanda rol yapmayı seven oyuncuların da fazlaca eğlenebileceği bir özellik olacak. Ayrıca, oyunun dünyasına yayılmış toplanabilir eşyaları bulan oyuncular normalden iki kat tecrübe puanı kazanacak. Bütün bir setin toplanabilir eşyalarını tamamlayan oyuncular ise bu setlerin satışından normale göre bir buçuk kat daha fazla para kazanacak.

Bu ekstra kazançlar oyunun bazı modlarında da mevcut olacak. 16 Haziran 2021 tarihine kadar Hostile Territory, Name Your Weapon, Plunder ve Team Shootouts modlarının dört kişilik versiyonlarında para ve tecrübe puanı kazancınız ikiye katlanacak. Aynı zamanda, bu modlarda kazanacağınız bir oyun ile maksimum on beş seviyelik bir şapka ödülünün de sahibi olabilirsiniz.

Bu ödüllerin yanında çeşitli indirimlerden de faydalanabileceksiniz. Pennington Field Shovel, the Horse Lantern, the Metal Detector, the Refined Binoculars ve bütün Gun Belt eşyalarında %40 indirim olacak. Collector's Role kıyafetlerinde, bütün Criollo atlarında ve Aguila Machete eşyasında ise %30 indirim olacak.

Bütün bunlarla beraber aynı zamanda Twitch Gaming üyesiyseniz 5 Temmuz 2021 tarihine kadar Rockstar Games Social Clubs hesabınız ile Prime Gaming hesabınızı bağlayarak bir adet bedava Emote ve Bar Expansion ile Novice veya Promising Moonshiner eşyasında %30'luk indirimden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.