Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 16.11.2017

Razer, oyuncuların çok uzun zamandır istediği bir şeye sonunda cevap veriyor. Şirketten gelen açıklamaya göre 2017 sonuna doğru ekip, su ve toz geçirmeyen bir oyuncu klavyesini piyasaya sürecek. Bu klavye IP54 seviyesinde olacak. Yani, eğer klavyeyi tozun veya suyun içine daldırırsanız, klavye zarar görecek. Sadece su sıçramaları veya günlük tozlar klavyeye zarar vermeyecek. Zaten bir insan neden klavyesini suya daldırır ki?

Razer, su ve toz geçirmez oyuncu klavyesini duyurdu

Razer tarafından piyasaya sürülecek olan bu su ve toz geçirmez klavye, dediğimiz gibi 2017 sonunda çıkacak ve klavye BlackWidow Ultimate adı altında gelecek. Tabii ki BlackWidow Ultimate bir mekanik klavye olacak. Bahsettiğimiz bu klavye 110 Dolar fiyat etiketine sahip olacak ve muhtemelen ülkemize de gelecektir. Razer şirketinin CEO koltuğunda oturan Min-Liang Tan, oyuncu ekipmanları üzerinde yenilikler ve iyileştirmelere devam edeceklerini, 2018 senesinde oyuncuların karşısına yeni donanımlar ile çıkacaklarını belirtti. Bakalım şirketin bir sonraki hedefi ne olacak?

Razer hakkında daha önce, “2017 yılının Ocak ayının başında yapılan CES 2017 fuarında ünlü teknoloji markası Razer’ın prototip cihazları Project Valerie ve Project Ariana’yı sunmuştu. Fuarın son gününe doğru ürünlerinin çalındığını açıklayan şirket, olayın basit bir hırsızlık mı, yoksa endüstriyel ispiyonculuk mu olduğunu merak ediyordu. Görünüşe bakılırsa durum basit bir hırsızlıkmış gibi duruyor zira Çin’in ünlü satış sayfası Taobao’da Project Valerie satışa konuldu. Fiyat etiketi olarak 150 bin Çin Yuan’ı taşıyan bilgisayar, yaklaşık 21,740 dolara karşılık buluyor. Bilgisayarı çalan kişinin çok zeki olmadığını söylemiş olan Razer’ın başkanı haklıymış zira bu ilanı koyan kişiyi takip ederek duruma son verecekleri kesin duruyor. Onca haberi ve açıklamaların hiçbirini dinlememiş galiba bu aptal hırsız.” şeklinde bir haber sunmuştuk sizlere. Hatırlatalım istedik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.