Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: LeaderGamer, Editör Yazım tarihi: 22.11.2012

Yeni Razer DeathAdder Daha Fazla Güç, Daha İyi Performans ve Daha Çok Kontrol Sunuyor

Dünyanın yüksek performanslı oyun donanımı lideri Razer™, popüler DeathAdder faresinin geliştirilmiş halinin piyasaya çıkmaya hazır olduğunu duyurdu. Orijinali 2006 yılında satışa sunulan Razer DeathAdder ergonomisi ve isabetliliği sayesinde bir efsane haline gelmişti. Dünyanın en çok satan oyun faresi olan DeathAdder halen daha sayısız profesyonel oyuncunun tercih ettiği silah olmaya devam ediyor.

Yeni Razer DeathAdder’ın optik sensörü 3.5G’den 4G kızılötesi sensöre yükseltildi, bu sayede fare artık daha da geliştirilmiş performans ve isabet oranı sağlıyor. Bu aynı zamanda dünyanın en güçlü optik sensörü; optik sensörlerin doğal hissiyatından ödün vermeden ve lazer sensörlerin robotik hissine yol açmadan 6400 dpi çözünürlüğe kadar ulaşabiliyor.

Oyuncuların DeathAdder’da aşık oldukları sağ ele uygun ergonomik dizayn aynen korunurken, daha iyi fare kontrolü ve tutuş sağlamak için dokulu, lastik yan kısımlarla geliştirildi.

Aynı selefi gibi yeni Razer DeathAdder da bulut ile otomatik ayar ve profil senkronizasyonu sağlayan Synapse 2.0 desteğine sahip. Razer Synapse 2.0, Razer DeathAdder için beyin görevi geren, yenilikçi bir yazılım – bu sayede fareniz sürücü ve firmware güncellemeleri yapmak ve ayrı oyun ayarlarını kaydetmek için uzaktaki sunucuyla otomatik senkron sağlıyor.

Kusurlu olmayan hiçbir yanı değiştirmek istemediklerini belirten Razer USA başkanı Robert “RazerGuy” Krakoff, “Bunun yerine Razer DeathAdder’ın zaten kendini kanıtlamış özelliklerini daha da geliştirmeye yoğunlaştık, yeni nesil teknolojiler ve ergonomik ince ayarlar sayesinde bu mükemmel oyun faresini daha da iyi hale getirdik” diye konuştu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.