Rayman Legends Uplay üzerinde tamamen bedava oldu

Rayman Legends Uplay üzerinde tamamen bedava oldu

Platform oyunları arasında en bilinen oyunlardan Rayman Legends Uplay üzerinde bedava!

Platform oyunları arasında en çok adını duyduğumuz, karakterini sevdiğimiz serinin en beğenilen oyunlarından bir tanesini oynama fırsatı doğuyor. Ubisoft ekibi, şimdi de evde duran oyunculara Rayman Legends isimli oyunu tamamen bedava olarak dağıtıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fakat, bu platform oyununu oynamak istiyorsanız, ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek istiyorsanız, kısa bir süreniz bulunuyor. Sizlere bahsettiğimiz bu ücretsiz oyun kampanyası 3 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli sadece. Sonrasında yine tekrardan ücretli olmaya devam edecek.

Eğer şu an Rayman Legends isimli bu yapımı kütüphanenize bedava olarak eklerseniz, tamamen sizin olacak. Bunun için, Uplay hesabınıza girerek oyunun mağaza sayfasına ilerlemeniz gerekmekte. Buraya tıklayarak oyunun Uplay sayfasına ulaşabilirsiniz.

Son günlerde ücretsiz olarak dağıtılan çok fazla oyun oldu. Bunlardan bahsettiğimiz haberlerimiz de bulunuyor. Buraya tıklayarak Steam üzerindeki bedava olarak dağıtılan oyunlara, buradan da Playstore üzerindeki oyunlara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.