Rayman Legends Epic Games mağazasında ücretsiz olarak dağıtılıyor

Rayman Legends Epic Games mağazasında ücretsiz olarak dağıtılıyor

Çerezlik oyun arayanlara müjde!

Yıllarca birçok oyuncunun beğenisini ve hayranlığını kazanmış olan, eski platformer oyunları arasında adını altın harflerle görebileceğiniz Rayman serisinin bir oyunu bu haberimizin konuğu. Son günlerde oynayacak oyun arıyorsanız, Epic Games mağazasında sizleri çok hoş bir sürpriz bekliyor demektir. Bugün itibari ile Rayman Legends, 6 Aralık 2019 tarihine kadar tamamen ücretsiz olarak herkese dağıtılmakta.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Rayman Legends, platform oyunu arayanların imdadına koştu!

Epic Games mağazası üzerinde başlatılan bu kampanyanın sadece kısa bir süre için geçerli olduğundan bahsetmiştik haberimizin başlarında. Eğer Rayman Legends isimli bu yapımı tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphanenize eklemek ve oynamak istiyorsanız, ne yapmanız gerektiğini söyleyelim. Öncelikle, bir Epic Games hesabı açmanız gerekmekte. Eğer bu zaten elinizde varsa, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfadan oyununuzu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Rayman Legends nasıl bir oyun diye soruyorsanız, ondan da kısaca bahsedelim. Daha önceden de altını çizdiğimiz gibi, kendisi bir platformer oyunu. Platformdan platforma geçişler yaparak engelleri aştığınız, düşmanlarınızı alt ettiğiniz komik karakterleri ve atmosferi olan bir yapım kendisi. Zaman geçirmek için birebir olduğunu da belirtmeden haberimizi sonlandırmak olmaz elbette. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.